З початку повномасштабної війни конкуренція шукачів роботи в аграрній галузі України зросла уп’ятеро

Жінка город робота в городі
Редакція GrowHow.in.ua   2023-05-25
Під час повномасштабного воєнного вторгнення росії, конкуренція шукачів роботи в аграрній галузі України зросла у п’ять разів. Роботи було мало, охочих працювати багато, відповідно, вакансії закривались швидше. Про це йдеться у матеріалі Аграрний ринок праці відновився на 80% від початку повномасштабного вторгнення.

Однак вже станом на березень 2023 р. кількість відгуків на вакансію майже досягла довоєнного рівня. Спільне дослідження агенції Agrohub та порталу Work.ua показало, що ринок праці знову повертається до шукача. 56% роботодавців зазначили, що з весни цього року найм кандидатів став довшим.

Найбільша конкуренція зараз спостерігається за посадами: офіс-менеджер, фінансовий аналітик, юрист, менеджер з персоналу, начальник виробництва. Найменша — на вакансії ветеринарного лікаря, слюсаря, ремонтника, електрика, технолога, зоотехніка — такі оголошення отримують менш як по 5 відгуків на місяць.

У розрізі областей у березні 2023 р. найбільша конкуренція шукачів була у Київській, Харківській, Волинській, Одеській та Вінницькій областях. Там роботодавцям вдавалося закривати вакансії швидше. Найменша конкуренція шукачів у Чернівецькій, Закарпатській та Кіровоградській областях — там пошук кандидатів може тривати довше.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram