23 квітня об 11:00 експерти глобального офісу Facebook і представники українських топ-компаній проведуть вебінар про сервіс Workplace from Facebook. Зареєструватися можуть усі охочі.

Workplace from Facebook стартував у жовтні 2016 року. Зараз це основна платформа внутрішніх комунікацій у світі. Тут проходять ключові онлайн-заходи компанії, співробітники діляться новинами, ведуть проекти й узгоджують завдання.

На вебінарі виступлять експерт Workplace from Facebook Дана Мунтян, експерт з PR & Communications Катерина Надточій, а також про свій досвід користування сервісом розкажуть представники таких українських компаній: Comfy, Алло, Фармак.

— З моменту запуску Workplace from Facebook ми спостерігаємо, як багато українських компаній освоюють платформу і переходять на новий рівень співпраці всередині бізнесу. Наші користувачі в Україні націлені на перебудову свого бізнесу в повноцінні тісні спільноти, що можливо тільки за наявності правильних інструментів, — Дана Мунтян, Client Partner, Workplace from Facebook.

В умовах обмеження на офлайн спілкування, перенесення обміну інформації на онлайн платформу кращий вихід у цій ситуації для будь-якої компанії. Workplace у таких умовах стає головним помічником комунікацій.

В умовах карантину та всесвітньої пандемії коронавірусу для можливості здійснення активного спілкування всередині компаній, роль Workplace значно зросла, а саме:

– Workplace допомагає оперативно інформувати всю компанію одноразово;

– спрощує і робить зручною комунікацію в командах;

– прискорює розв’язання поточних питань.

Хороший приклад: під час карантину набрала популярність група “carsharing”, де власники авто допомагають своїм колегам дістатися до компанії в умовах скорочення маршрутів громадського транспорту. Причому, від виникнення ідеї до її реалізації і масового використання на Workplace пройшли лічені хвилини.

23 квітня Workplace from Facebook проведе вебінар для експертів у сфері PR і комунікацій “Організуй віртуальний офіс з Workplace from Facebook“. У рамках вебінару комунікаційники з компаній Comfy, Фармак і Алло розкажуть, як за допомогою Workplace ефективно взаємодіяти зі своїми співробітниками у режимі віддаленої роботи і не тільки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram