LOZOVA MACHINERY оголосили новинки техніки на 2022 рік

9 грудня відбулася традиційна зустріч офіційних дилерів LOZOVA MACHINERY в Україні, на якій партнери підбили підсумки спільної діяльності та обговорили стратегію просування бренду та запланованими новинками на 2022 рік.

Як повідомили в компанії, уже доступні для продажу нові знаряддя для стерньового обробітку: ротаційний подрібнювач DUCAT RST і борона вертикального обробітку DUCAT UVT. У лінійці – агрегати зі шириною захвату від 5 до 12 м. DUCAT RST – найкраще знаряддя для подрібнення та розщеплення пожнивних залишків, провокації сходів падалиці. DUCAT UVT гарантує максимальне мульчування пожнивних залишків та мінімальну схильність ґрунту до утворення ущільнених шарів.

Також LOZOVA MACHINERY заходить у нішу виробництва плугів. Уже готують до серійного випуску оборотні плуги IMPERIAL із максимальною кількістю пар корпусів 7+1.

Значно розширять і лінійки зубових борін: лінійку легких зубопружинних борін LIRA XS доповнять моделі зі шириною захвату 12, 15, 18, 21, 24 м, а серію середніх зубопружинних борін LIRA M – варіанти зі шириною захвату 12, 15, 18 м.

Цього року на Дні поля LOZOVA MACHINERY зацікавили всіх гостей новим напрямом – агрегатом для інжекційного внесення рідких добрив SOVEREIGN. Він вирізняється максимальною продуктивністю. У 2022 році в компанії прогнозують активний попит на новинку, тож готують до випуску агрегати із шириною захвату 12 м, 15 м, 18 м та максимально 21 м.

У рамках презентації Нової Комерційної політики на 2022 рік учасники обговорили оновлену систему сервісного обслуговування, яка має прискорити прямий зворотний зв’язок від клієнта, покращити процедуру введення в експлуатацію техніки, підвищити кваліфікацію сервісних фахівців.

– Зміцнення співпраці з дилерами, збільшення асортименту актуальної сільгосптехніки та впровадження оновленої системи сервісного обслуговування є основою нашого перспективного розвитку, – резюмував Роман Гіршфельд, президент LOZOVA MACHINERY.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram