День поля LOZOVA MACHINERY-2021: інновації в дії

День поля LOZOVA MACHINERY-2021
5 серпня відбулася одна зі значущих подій аграрної галузі – ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021. Захід провели на базі великого господарства «Колос» (поруч із селом Валер’яновка в Лозівському районі Харківської області).

Як зазначають у компанії, цей рік максимально випробує аграріїв. Рясні дощі в поєднанні з високою температурою створюють такі умови, коли без правильного підбору сільгоспзнарядь і якісного захисту не обійтися. Допомогти аграріям зорієнтуватися в сучасному ринку ґрунтообробних машин, техніки для логістики, перевезень, модулів для посіву, підживлення та захисту рослин, проконсультувати щодо конкретної ситуації на полі й ознайомити з новинками – це було головною метою ДНЯ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021.

День поля LOZOVA MACHINERY-2021

Експозиція LOZOVA MACHINERY виділялася яскравістю, масштабами й естетичністю.

Роман Гіршфельд, президент LOZOVA MACHINERY

– В аграрного сектору великий потенціал. Такі спільні зустрічі допомагають нам вибирати правильний вектор розвитку, щоб продовжувати випускати на ринок конкурентоспроможну сільськогосподарську продукцію. День поля цього року унікальний тим, що ми вперше, крім агрегатів «з конвеєра», представимо вам робочі машини, які пройшли вже не один десяток гектарів і відпрацювали по кілька років. Ви побачите, у якому вони відмінному стані. Також сьогодні ми покажемо новинки, які ще ніхто не бачив. Ви будете першими! – відкриваючи День поля, зазначив Роман Гіршфельд, президент LOZOVA MACHINERY.

З перших хвилин ДЕНЬ ПОЛЯ взяв високий темп роботи. Відвідувачі активно знайомилися з технікою. На «параді техніки» аграріїв особливо цікавили: стан техніки після реальної роботи й особливі переваги кожного з агрегатів (гнучкі стійки, незмащувані підшипникові вузли, простота регулювань тощо). Звичайно, особливу увагу зосередили й на новинках.

Саме на Дні поля LOZOVA MACHINERY дебютував оборотний плуг IMPERIAL 7+1, який продемонстрував класичну технологію землеобробітку. Знаряддя вирізняється міцним конструктивним рішенням, високоякісним матеріалом, регульованими функціональними параметрами та має великий ресурс роботи. До речі, саме після проходу плуга під час демопоказу гості найдовше ретельно оглядали результати роботи.

Оборотний плуг IMPERIAL 7+1, LOZOVA MACHINERY

Також уперше широкому загалу компанія презентувала свій новий топовий напрям – агрегат інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN.

Агрегат інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN, LOZOVA MACHINERY

Ширина захвату становить 21 метр, а ширина машини в транспортному положенні – усього 3 метри! Спеціальні ін’єкційні колеса виготовлені з нержавіючої сталі й оснащені 12-ма аплікаторами. Потужна рама забезпечує надійне заглиблення голок навіть у важких умовах.

На очах відвідувачів досить компактна машина розклалася в величезний широкозахватний агрегат!

Агрегат інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN, LOZOVA MACHINERY

У «параді техніки» і в стаціонарній експозиції гості змогли ознайомитися ще з однією прем’єрою – легкою пружинною бороною LIRA XS-9, яка ідеально підійде для обробітку «ніжних культур», як, наприклад, соя.

Легка пружинна борона LIRA XS-9, LOZOVA MACHINERY

Відкрила демопоказ модернізована легенда боронування – зубова борона LIRA XL, яка після, під час демопоказу, прекрасно впоралася зі своїм завданням. Агрегат з потужними зубами діаметром 16 мм рівномірно розподілив навіть найпотужніші скупчення стерні на поверхні поля.

Зубова борона LIRA XL, LOZOVA MACHINERY

Прохід дискової борони DUCAT-9 і важкої дискової борони DUCAT GOLD-6 також не залишив аграріїв байдужими. Агрегати актуальні саме зараз, тому глядачі уважно оцінювали роботу техніки. Також гості отримали унікальну можливість побачити, в якому стані буде техніка через кілька років. У цьому допомогло агропідприємство «Колос» і продемонструвало свій DUCAT-9, який інтенсивно експлуатують уже кілька років. Стан машини приємно здивував гостей мінімальним зносом.

«Ґрунт дихає!», – так характеризують роботу власники глибокорозпушувача FRANC-3. Агрегат призначений для основної глибокої обробки ґрунту й руйнування плужної підошви для поліпшення ґрунтового водно-повітряного режиму.

Глибокорозпушувач FRANC-3, LOZOVA MACHINERY

Крім традиційного передпосівного культиватора CHERVONETS-8, для весни представили і CHERVONETS XL зі шириною захвату 8 метрів. Агрегат може бути оснащений системою внесення стартових рідких добрив з баком об’ємом 3000 літрів.

Культиватор CHERVONETS XL

LOZOVA MACHINERY активно виробляє і реалізовує на ринку причіпний обприскувач SPRAYMARC-3000. Це успішний англо-український проєкт, який утілений у життя спільно з лідером виробництва обприскувачів на ринку Великобританії Land Quip. Продемонструвавши свою швидкість, маневровість і легкість, агрегат з алюмінієвими штангами шириною 24 метрів і об’ємом бака 3000 л переконав гостей Дня поля в ефективності роботи й простоті експлуатації.

Причіпний обприскувач SPRAYMARC-3000

Найлегшою моделлю на аграрному подіумі була оновлена ​​ротаційна борона DINAR-6 з масою менш ніж 1 тонна, що є найлегшим показником на ринку. Її можна агрегатувати навіть з трактором 80 к.с. Завдяки такій перевазі машина стала доступна ширшому колу господарств із будь-яким парком тракторів.

Свій розширений функціонал продемонстрував культиватор для міжрядної обробки SANTIM, оснащений аплікатором для внесення рідких добрив HF Agro. Така комплектація забезпечує точне підживлення культур одночасно з їх міжрядною обробкою й знищенням бур’янів.

Культиватор для міжрядної обробки SANTIM з аплікатором для внесення рідких добрив HF Agro

У ДНІ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021 взяли участь не тільки виробники й продавці вітчизняної та іноземної сільськогосподарської техніки, а й представники інших напрямів аграрного ринку та автомобільні трейдери. Протягом дня учасники знайомилися з передовими розробками в АПК, налагоджували ділові контакти, обмінялися досвідом та оцінили роботу конкретних моделей техніки в польових умовах. Компанія підтримує живий формат спілкування, коли знайомляться представники всього ланцюжка аграрного бізнесу – від постачальників компонентів і виробників техніки до продавців і аграріїв, які після використовуватимуть техніку в роботі.

День поля LOZOVA MACHINERY-2021

Все це супроводжувала святкова атмосфера, розважальна програма та смачні частування. Завершилося свято розіграшем цінних подарунків.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram