Срібна медаль AGRITECHNICA 2022 за інновацію для обприскувачів AMAZONE

Активація DirectInject на терміналі AmaTron 4
DLG (Міжнародна асоціація сільського господарства та продовольства) оголосила імена переможців конкурсу інновацій виставки AGRITECHNICA 2022 – «Innovation Award AGRITECHNICA». Одну зі срібних медалей комісія конкурсу вручила компанії AMAZONE за систему прямого впорскування DirectInject.

Новину та перелік усіх переможців конкурсу (одна золота та 16 срібних медалей) опубліковано на сайті виставки.

Система прямого впорскування DirectInject вирішує конфлікт між підвищенням гнучкості внесення ЗЗР та економічно вигідним зростанням розмірів польових обприскувачів. Гнучка добавка як рідких, так і гранульованих хімікатів у пропонованій системі дає змогу швидко реагувати на конкретну ситуацію в полі.

Ще однією перевагою є скорочення кількості проходів техніки по полю, що заощаджує пальне та робочий час. Невикористані засоби захисту рослин відправляються в оригінальну тару, тобто немає необхідності знати загальну потребу в цьому засобі перед внесенням і не потрібно турбуватися щодо утилізації залишків.

Повна інтеграція в рідинний контур та управління обприскувачем через ISOBUS забезпечують простоту експлуатації так само, як і автоматичне очищення обприскувача в комплектації Comfort-Paket Plus, яке можна зручно підключати прямо з кабіни трактора та проводити відразу в полі. Якщо є карти внесення, то необхідний час реакції відпадає, і в полі можна без проблем і з точністю провести точкове обприскування.

Як зазначає інноваційна комісія конкурсу, пряме впорскування DirectInject закладає основу для більш точного захисту рослин з мінімальною витратою ресурсів. Це сприяє збереженню навколишнього середовища та скорочує витрати.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram