Case IH пропонує нову компактну дискову борону Speed-Tiller 475

Високошвидкісна компактна дискова борона Case IH Speed-Tiller 475
У лінійці агрегатів для обробітку ґрунту Case IH з’явилася високошвидкісна компактна дискова борона Speed-Tiller 475 – чотири моделі з робочою шириною захвату від 6,25 до 12,50 м. Це знаряддя є унікальним, адже забезпечує універсальність та оптимальне виконання агрономічних вимог, як для стерньового, так і для передпосівного обробітку ґрунту, – повідомляють у компанії.

Дискова борона Case IH Speed-Tiller оснащена зубчастими сферичними дисками зі сталі Earth Metal®. Для вибору доступні два варіанти розмірів: більш увігнуті – 609,6 мм і менше – 558,8 мм. Перший варіант дисків більш універсальний, їх можна застосовувати навесні та восени, оскільки вони створюють найкращі умови для посівного ложа. Більший діаметр забезпечує більш тривалий термін служби та дає можливість досягти більшої глибини обробітку. Такі диски дуже добре працюють на всіх типах ґрунтів. Другий варіант дисків меншого діаметра виробник рекомендує використовувати на глинистих ґрунтах.

Диски встановлені на індивідуальних стійках з кутом атаки 17° та під нахилом 8°. Ця комбінація забезпечує Speed-Tiller здатність обробляти найтвердіші ґрунти, підрізати, подрібнювати та закладати рослинні залишки та бур’яни й робити це на високих робочих швидкостях. Якщо дозволяють умови поля та трактор, то агрегат здатний працювати на швидкості 14,5 км/год, забезпечуючи високу якість обробітку ґрунту. Не останню роль у цьому відіграє можливість налаштування зміщення першого ряду дисків. Це гарантує не тільки більш рівномірний обробіток ґрунту та заробку рослинних решток по всій робочій ширині борони, але й відсутність «гребенів» і переущільнення ґрунту для формування посівного ложа.

Читайте також: Свобода господарювати по-своєму – це Magnum AFS Connect

Для зворотного ущільнення поверхневого шару ґрунту під час передпосівного обробітку Case IH пропонує широку номенклатуру котків. Як наголошує виробник, завдяки особливостям ходової частини на всіх агрегатах будь-який коток можна в будь-який момент підняти гідравлікою і продовжити працювати без нього.

Жорстка зчіпка дишла та розташування опорних коліс перед дисками забезпечує чітке ведення робочих органів по глибині та можливість централізованого регулювання за допомогою гідравліки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram