Золота та срібні медалі виставки AGRITECHNICA 2022: оголошено переможців

DLG (Міжнародна асоціація сільського господарства та продовольства) оголосила імена переможців конкурсу інновацій виставки AGRITECHNICA 2022 – «Innovation Award AGRITECHNICA». На отримання провідної інноваційної нагороди було подано 164 заявки. Інноваційна комісія DLG присудила одну золоту медаль та 16 срібних.

Золоту медаль «Innovation Award AGRITECHNICA» вручають за продукт із новою концепцією, у якого рішуче змінилися функції та завдяки впровадженню якого з’являється абсолютно нова або докорінно покращується відома технологія. Срібну медаль віддають інновації, у якій вже відомий продукт був удосконалений так, що очікується значне покращення функції та технології.

Переможці конкурсу інновацій виставки AGRITECHNICA 2022

Золота медаль:

Системний трактор NEXAT (виробник: NEXAT GmbH) – транспортний засіб-носій, за допомогою якого можна проводити всі роботи в рослинництві – від обробітку ґрунту, сівби та внесення добрив до збирання врожаю.

Системний трактор NEXAT

Срібні медалі:

 • Krone ExactUnload – інтелектуальна автоматична система розвантаження конвеєрного причепа GX для розподілу кормової маси по всій заданій заздалегідь довжині.
 • Agro ContiSeal (виробник: Continental AG) – в’язкий полімер усередині сільськогосподарських шин герметизує та усуває витік повітря, якщо протектор протикається сторонніми предметами.
 • Terranimo (виробник: CLAAS KgaA mbH) – термінал-індикатор ризиків ущільнення ґрунту показує оператору прямо на терміналі в кабіні, наскільки великий ризик ущільнення та дає змогу уникнути пов’язаних з ним негативних наслідків для здоров’я ґрунтів і господарської ефективності.
 • Самоочисний повітряний фільтр (виробник: AGCO GmbH – Fendt) – система визначає рівень забруднення повітряного фільтра під час роботи або під час руху та автоматично повністю очищає його, не знімаючи.
 • Сівалка для покривних культур Müthing CoverSeeder – нова універсальна система, що поєднує у собі посів та обробку пожнивних залишків.
 • TerraService (виробник:RAUCH Landmaschinenfabrik GmbH – цифровий сервіс, за допомогою якого аграрій може заздалегідь розрахувати прохідність сільськогосподарських угідь, з огляду на вихідні дані про с.-г. машину, вологість та структуру ґрунту тощо.
 • DirectInject – пряме впорскування (виробник AMAZONEN-WERKE H. Dreyer SE & Co. KG) – швидке, гнучке та відповідне до потреби додаткове дозування ЗЗР у обприскувачі.
DirectInject – додаткове дозування ЗЗР у обприскувачі
 • Photoheyler (виробник: конструкторське бюро Heinrich) – культиватор для прополювання буряків – система ведення по рядах Photoheyler надійно розпізнає ряди сільськогосподарських культур за допомогою камер.
 • Дощувальна машина DL 66 Pro (виробник: Fasterholt).
 • OptiSpread Automation System (виробник: CNH Industrial – New Holland) система розподілу подрібнених пожнивних залишків за комбайном.
New Holland OptiSpread Automation System
 • Cemos Auto Header (виробник: CLAAS) – система регулювання налаштувань шнекових жниварок із лазерним сканером, що безперервно реєструє висоту рослин.
 • Big Baler Automation (виробник: CNH Industrial – New Holland) – перша система, в якій оператор може встановити бажану масу тюка на прес-підбирачі, а потім система автоматично бере на себе управління машиною, а також регулювання швидкості трактора та налаштувань прес-підбирача.
 • RoboVeg Robotti (виробник: Agro Intelligence ApS) – автономний робот для селективного збирання броколі.
 • Асистент уваги RSM Ok ID (виробник: РОСТСІЛЬМАШ) – відстежує стан водія і негайно повідомляє його гучним звуковим сигналом, якщо виявлено ознаки втоми або інші умови, що змінилися, і машина зупиняється.
 • Система запобігання переущільненню ґрунту Compaction Prevention System (CPS) (виробник: Agtech 2030) – користувач має доступ до послуги, яка показує поточний ризик ущільнення поля і карту проїзду.
 • SIS REMOTE (виробник: Reichhardt GmbH Steuerungstechnik) – система дистанційного керування автономною технікою.

Нагадаємо, що виставку AGRITECHNICA 2022 проводитимуть із 27 лютого по 5 березня у виставковому комплексі міста Ганновер у Німеччині.

Читайте також: AGRITECHNICA 2022: головна тема виставки, експоненти та ділова програма

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram