Agritechnica 2022: головна тема виставки, експоненти та ділова програма

“Green Efficiency – inspired by solutions” (Зелена ефективність – натхненна рішеннями) – такий лейтмотив виставки Agritechnica 2022, яку проводитимуть із 27 лютого по 5 березня 2022 року в виставковому комплексі м. Ганновер. Організатор виставки – DLG (Міжнародна асоціація сільського господарства і продовольства) очікує на участь орієнтовно 2000 експонентів із 50 країн. Міжнародна ділова програма в гібридному форматі, 21 павільйон площею 378 000 кв.м – наступного року Agritechnica знову стане місцем зустрічі світового сільського господарства та постане перед професійною публікою в ролі провідної всесвітньої виставки сільгосптехніки.

Інтерес відвідувачів згідно з результатами останнього опитування дуже високий. Приблизно 94% опитаних відвідувачів із різних країн планують відвідати виставку, 58% уже впевнені, що наступного року побувають на провідній у світі виставці сільгосптехніки.

До уваги міжнародної професійної аудиторії пропонують привабливу виставкову та ділову програму за участю численних лідерів ринку та провідних експертів галузі. Програма онлайн-заходів Agritechnica digital доповнить виставку та розпочне свою роботу вже в листопаді на платформі DLG-Connect. Комплекс заходів “Agritechnica Safe & Easy” допоможе відвідувачам з організацією поїздки та безпечним відвідуванням виставки наступного року.

– З експонентами з п’ятдесяти країн, серед яких численні лідери ринку, міжнародним дилерським центром, експозицією Systems & Components та зоною для стартапів DLG-AgrifutureLab виставка Agritechnica встановлює нові стандарти щодо різноманіття продукції та тематик як міжнародна бізнес-платформа і майданчик для професійного спілкування, – вважає керівник проєкту Agritechnica Фрайя фон Цеттрітц.

У числі зареєстрованих на Agritechnica 2022 експонентів:

AGCO International, Amazonen-Werke, ARGO Tractors, Claas, CNH Industrial, Fliegl Agrartechnik, Horsch Maschinen, Köckerling, Kubota, Kuhn, Kverneland Group, Lemken, Maschinenfabrik Bernard Krone, Pöttinger Landtechnik, Same Deutz-Fahr, Väderstad і багато інших.

У центрі уваги ділової програми питання майбутнього глобального сільського господарства

– Головна тема виставки, Green Efficiency – inspired by solutions, точно вказує на основний виклик, що стоїть перед сучасним сільським господарством. У майбутньому належить із меншими витратами досягати зростання продуктивності, заразом зберігаючи навколишнє середовище і природу, – каже Фрайя фон Цеттрітц. – Головне питання: як сільське господарство зможе виробляти продовольство, корми, сировину та енергію екологічно ефективно? Для цього на виставці Agritechnica ми даємо аграріям можливість зустрітися з партнерами з галузей техніки, засобів виробництва і сервісу, щоб розробити нові рішення і методи вирощування сільськогосподарських культур, що враховують вимоги всіх систем.

У діловій програмі Agritechnica, розділеній на шість частин: “Обробіток ґрунту та сівба”, “Зрошення”, “Добрива”, “Захист рослин”, “Збір урожаю та післязбиральний менеджмент” і “Цифрові платформи”, експерти дадуть відповіді на глобальні питання рослинництва і міжнародної аграрної техніки.

Міжнародна платформа тенденцій та інновацій

У світлі мінливих суспільних, економічних і кліматичних умов інновації в сільгосптехніці є вирішальними для життєздатності галузі в майбутньому. Виставка Agritechnica дає відповіді на питання про перспективи сільського господарства, що виникають по всьому світу. У центрі інтересів відвідувачів, згідно з актуальним опитуванням, – прямий обмін досвідом і думками зі стратегіями та рішеннями в галузі точного землеробства, автоматизації, а також сталого виробництва та захисту навколишнього середовища. Також актуальними темами для майбутнього є електрифікація, автономне водіння та удосконалення в сфері робототехніки.

NB: DLG підкреслює в рамках виставки Agritechnica вагоме значення сільгосптехніки для ведення орієнтованого на майбутнє сільського господарства трьома різними нагородами: Agritechnica Innovation Award, Systems & Components Trophy і DLG Agrifuture Concepts.

Цими нагородами відзначають не тільки готові до виходу на ринок для масового використання техніку та обладнання, системи і компоненти, а й концепції та проєкти винаходів. Нагороду DLG Agrifuture Concepts вручатимуть уперше на Agritechnica. Організатори ініціювали її з метою дати можливість заявити про себе інноваціям на стадії їх створення.

У розділі DLG-AgrifutureLab Agritechnica додатково пропонує молодим підприємствам і стартапам, які своїми новими ідеями хочуть дати відповідь на питання майбутнього сільського господарства, привабливі можливості представити свої проєкти та технічні рішення міжнародній аграрній галузі.

Системи і компоненти: місце зустрічі постачальників для сільгоспмашинобудівельної галузі

Вже вп’яте в рамках виставки Agritechnica організовують експозицію Systems & Components. Будучи технічним форумом, галузевим місцем зустрічі та платформою B2B для постачальників сільгоспмашинобудівельної промисловості, вона відмінно доповнює провідну світову виставку сільгосптехніки. Розділ систем і компонентів інформує про новітні розробки та інновації в галузі комплектуючих для сільгоспмашин і споріднених секторів.

Актуальна інформація про виставку Agritechnica 2022: 

www.agritechnica.com/ru

www.facebook.com/agritechnica

www.instagram.com/agritechnica

www.linkedin.com/groups/3348135

www.twitter.com/agritechnica

www.youtube.com/agritechnica

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram