Український виробник сільгосптехніки на виставці в Канаді

31 серпня – 2 вересня український виробник сільськогосподарської техніки LOZOVA MACHINERY взяв участь у канадській сільськогосподарській виставці «Expo-Champs» (Квебек).

Про це повідомляє пресцентр компанії.

На стенді були представлені короткі дискові борони DUCAT зі шириною захвату 4 і 5 метрів.

Український бренд ґрунтообробної техніки добре відомий місцевим фермерам, які зазначають про технологічність і сучасні конструкторські рішення, реалізовані в лінійці дискових борін DUCAT.

Пильну увагу відвідувачі стенду зосередили на робочих органах на гнучкій стійці, які прекрасно справляються з обробкою важких канадських ґрунтів. Для місцевих аграріїв продуктивність і потужність конструкції завжди були важливим показником, а знаряддя LOZOVA MACHINERY добре адаптовані до місцевих ґрунтово-кліматичних умов. Місцеві фермери неодноразово наголошували на цьому у своїх відгуках.

NB: Дискові борони DUCAT забезпечують інтенсивне перемішування ґрунту та рослинної маси на глибину від 3 до 14 см. Сфера застосування: лущення стерні, мульчування, основний поверхневий і дрібний обробіток ґрунту, передпосівний обробіток ґрунту.

Канадські фермери активно працюють над тим, щоб зберігати вологу в ґрунті, а також намагаються запобігти вітровій ерозії, оскільки присутній фактор потужних вітрів. Тому в планах LOZOVA MACHINERY збільшити експорт, розширивши асортимент продукції, зокрема глибокорозпушувачами, зубовими боронами та культиваторами, які допоможуть аграріям розв’язати ці проблеми, – розповідають у компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram