Конкурс молодих технологічних стартапів Open Innovation Tech Challenge

Двадцять стартапів із чотирьох сфер – Agrі Tech, Ed Tech, Renewable Energy та Health Tech – упродовж двох днів, 4–5 жовтня, працювали з досвідченими українськими та міжнародним менторами й експертами у галузі технологічного підприємництва. 

Open Innovation Tech Challenge – програма покликана підтримати молодий інноваційний бізнес в аграрній, енергетичній, освітній сфері, а також у галузі охорони здоров’я. Стартап-переможець у кожній зазначеній галузі отримує грант на розвиток бізнесу в розмірі $ 10 000. Організатором є Український хаб (Ukrainian Hub), який підтримує бізнес-стратегії в українських стартапах шляхом впровадження інноваційних рішень і досвіду технологічних підприємців зі США та Європи.

Президента компаній LOZOVA MACHINERY та HF Agro Романа Гіршфельда запросили в експертну комісію конкурсу в категорії Agri Tech. Саме завдяки знанням і досвіду Романа Гіршфельда LOZOVA MACHINERY стала успішним брендом не тільки в Україні, а й у світі, а компанія HF Agro буквально за кілька місяців стала відомою на українському ринку.

– Спільно з кращими українськими й американськими експертами ми відібрали до участі в пітч-змаганнях релевантні проєкти. Це було непросто, оскільки ми отримали багато заявок від талановитих і перспективних команд. Для мене велика честь виступити в ролі журі та ментора, поспілкуватися з учасниками, – прокоментував Роман Гіршфельд.

У рамках інтенсивної навчально-конкурсної програми провели менторську сесію, де Роман Гіршфельд з експертами оцінили представлені проєкти, їх комерціалізацію та перспективи, дали зворотний зв’язок учасникам про особливості пошуку ринку для стартапу, виходу на нові ринки, про маркетинг і технології.

– Я вдячний організації Ukrainian Hub, яка підтримує українських підприємців через навчання й консультації та дає можливість стати наставником і поділитися з представниками молодого бізнесу своїми практичними навичками та наблизити їх до успіху, – зазначив Роман Гіршфельд.

 Довідково:

OPEN INNOVATION TECH CHALLENGE – це навчальний буткемп для представників технологічних стартапів, який спрямований підтримати молодий інноваційний бізнес. Курс відкриває свої двері 20 досвідченим командам, які розвивають інноваційний технологічний бізнес в аграрній, енергетичній, освітній сфері, а також в галузі охорони здоров’я. За допомогою конкурсу журі визначають стартап-переможця в кожній галузі, яким буде вручено грант на розвиток бізнесу в розмірі $ 10 000.

Український хаб (Ukrainian Hub) – організація, створена з ініціативи Українсько-Американської Координаційної Ради (UACC) для підтримки українських підприємців через навчання, консультації, наставництво і зв’язок з міжнародними стартап-екосистемами.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram