Елеватори Групи АГРОТРЕЙД майже виконали план заготівлі ранніх зернових, а прийом соняшнику та кукурудзи затримується через дощі. Про це повідомили в пресслужбі компанії та розповіли про виконання плану заготівлі зерна й олійних культур і проведену модернізацію.

Елеватори Групи прийняли 230 тисяч тонн зерна. 

– Якщо говорити про зерно, яке надходило на наші елеватори цього року, продовольча пшениця переважала над фуражною. Водночас активна фаза збирання соняшнику та кукурудзи ще не розпочалася – терміни зміщено майже на два тижні, – розповів директор промислово-технічного департаменту Групи АГРОТРЕЙД Костянтин Ворона.

За його словами, план заготівлі ранніх зернових на сьогодні виконано на 97%. Елеватори продовжують отримувати пшеницю на зберігання, тож фахівець впевнений, що планові 210 тисяч тонн компанія навіть перевиконає. План щодо олійних зернових виконано наразі на 16%.

Також цього року компанія серйозно інвестувала в модернізацію. На елеваторі «Доч-Хліб», що належить до складу Групи, встановлено новий підйомник виробництва «Елеваторпромсервіс».

– Раніше у нас був авторозвантажувач, розрахований на вантажівки загальною вагою не більше 30 тонн, а новий тепер дає змогу піднімати авто будь-якого типу розвантаження до 80 тонн, – повідомив Костянтин Ворона. – Крім того, на елеваторі зробили реконструкцію точок розв’язок транспорту та збільшили приймальний бункер під підйомником. Загалом це коштувало компанії 7 мільйонів 120 тисяч гривень.

У структурі Групи є дев’ять елеваторів у Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Усі вони мають залізничні гілки та автомобілерозвантажувачі. Загальна потужність одночасного зберігання зерна становить 570 тисяч тонн. Потужності для зберігання зерна в холдингу – це металеві та бетонні силоси, склади підлогового зберігання, поліетиленові рукави. Окрім зберігання, на елеваторах Групи пропонують послуги очищення та сушіння зерна в потоці, що значно зменшує травматизм зерна.

Про компанію:

Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований 1998 року. Засновник і генеральний директор – Всеволод Кожемяко.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури – соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак.

Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds компанія виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовують на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, на високотехнологічному обладнанні компанії Cimbria.

2016 року в холдингу засновано органічне землеробство, відповідність якого європейським стандартам підтверджено сертифікатом «Органік стандарт».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram