Виставка «AGROEXPO-2021» у Кропивницькому: понад пів тисячі компаній-експонентів

В ІХ Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO-2021», яка проводили з 29 вересня по 2 жовтня, взяли участь 512 компанійекспонентів і майже 500 учасників «Покровського ярмарку». За 4 дні виставку відвідали 46 500 осіб.
«AGROEXPO» – найбільша виставка України, а також – у десятці найбільших виставок Європи. Виставкова площа комплексу має рекордні для України розміри – 125 000 м².

 

На виставці свою техніку презентували майже всі відомі бренди сільськогосподарського машинобудування — як іноземні, так і вітчизняні, зокрема: «JohnDeere», «NewHolland», «Case», «Fendt», «Claas», «Гомсельмаш», «ХТЗ», «Ельворті», «Лозівські машини» та інші. Також, за ініціативи Федерації роботодавців України, на виставці була представлена мультибрендова експозиція вітчизняної комунальної техніки.

Новинкою стала експозиція підприємств з Великобританії — вона була презентована вперше. «АгроЕкспо» стала першою сільськогосподарською подією для посольства Британії за межами Києва.

Міжнародну агропромислову виставку «AGROEXPO» вже прийнято розглядати не тільки як торговельний майданчик, а як комплексний механізм, із яким пов’язано багато інших сфер економіки. Це єдиний в Україні агропромисловий форум, що надає унікальну можливість вітчизняним аграріям ознайомитися з максимально можливою номенклатурою техніки та обладнання для АПК на статичних експозиціях, відвідати експозицію племінних порід тварин і птиці, побачити техніку в роботі — на демонстраційних показах, взяти участь у тематичних семінарах і форумах, а також оновити свій технопарк зі значним дисконтом. Географічне розміщення виставки є найзручнішим для відвідувачів з усіх регіонів України, адже виставка розташована у самому центрі країни.

Кожного дня на спеціалізованому полігоні площею 6 га проводили демонстраційні покази сільськогосподарських агрегатів у роботі.

Вже традиційно на виставці була представлена широка ділова програма — низка панельних дискусій, семінарів і конференцій, серед яких: аграрний форум «Перший квартал функціонування прозорого ринку землі — висновки та майбутні перспективи» Міністерства аграрної політики та продовольства України, конференція «Ефективне свинарство», конференція «Інноваційні рішення в агротехнології» та інші.

«АGROEXPO-2021» відвідали високоповажні гості. Зокрема, до Кропивницького завітали: Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, Ніколас Гаррокс – заступник Посла Великої Британії в Україні, Ігор Сокол – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні, Сергій Цівкач – виконавчий директор Офісу залучення інвестицій при Кабінеті Міністрів України UkraineInvest, Дмитро Кисилевський – народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, Наталія Забрудська – віцепрезидент, генеральний секретар Торгово-промислової палати України, Геннадій Новіков – голова ГО “Аграрний союз України” та Руслан Іллічов, генеральний директор Федерації роботодавців України.

На «AGROEXPO-2021» аграрії мали унікальну змогу купити сільгосптехніку дешевше. Діяли дві акції. За умовами першої, у разі підписання безпосередньо на виставці договорів на купівлю техніки, аграрій отримував знижку від 5%. Друга передбачала дисконт від 10%, якщо техніку забирали прямо з виставки.

За традицією, окремою експозицією в рамках «AGROEXPO» проходила виставка «AUTOLAND», де були представлені легкові та вантажні автомобілі світових брендів. Для найвибагливіших автолюбителів проходили тест-драйви позашляховиків і кросоверів.

З кожним роком на «AGROEXPO» зростає Всеукраїнський освітній ярмарок — цього року свої наукові потужності презентували понад 40 закладів з різних куточків України, серед яких: Харківський національний технічний університет «ХПІ», Миколаївський університет кораблебудування ім. Макарова, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Уманський національний університет садівництва та багато інших.

Звичайно, яка ж «АGROEXPO» без «Покровського ярмарку» — з мініекспозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективів і вже традиційним конкурсом «Гарбуз-велетень», на якому було встановлено новий рекорд. Вага гарбуза-велетня склала рекордних 80 кг, а переможець отримав у подарунок телевізор.

Окремим блоком відбувся фестиваль вуличної їжі «Єлисавет Смак Fest», із різноманітними стравами кухонь народів світу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram