З грудня ймовірне подальше здорожчання усіх овочів борщового набору

Редакція GrowHow.in.ua   2022-11-25
Через обмежені запаси якісної продукції у сховищах з грудня ймовірне подальше здорожчання усіх овочів борщового набору.

Аналітики проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти», зазначили, що зважаючи на обставини сьогодення, вартість зберігання продукції в Україні у зимові місяці також поступово зростатиме.

У сегменті ж картоплі, ситуація кардинально протилежна. Аналітики вважають, що її здорожчання найближчим часом малоймовірне, оскільки на зберігання місцеві виробники залишили велику кількість продукції середньої якості, яка потребує як найскорішої реалізації. А підвищувати цінники на таку продукцію досить ризиковано.

Читайте також: Ціни на цибулю знову пішли вгору — за тиждень додали 15%

Цього тижня фермери практично в усіх регіонах України головну увагу зосередили саме на подальшому збереженні овочів. У результаті останніх рашистських ракетних атак була частково призупинена уся енергосистема України. Як результат, у деяких регіонах України постачання електроенергії було призупинено більше ніж на добу.

Ті виробники, які не мали альтернативних джерел енергії необхідної потужності та мінімально були готові до планових відключень електрики, почали активний пошук генераторів, щоб забезпечити подальше зберігання овочів у сховищах.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram