Німеччина виділила €9 млн на закупівлю генераторів та відновлення роботи українських ферм

Редакція GrowHow.in.ua  2022-11-25
До кінця року Німеччина надасть українським фермерам €9 млн на закупівлю генераторів та відновлення фермерських господарств, які постраждали від війни. Про це розповів Міністр сільського господарства ФРН Джем Оздемір під час зустрічі з Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольським.

Джем Оздемір зазначив також, що Німеччина готує спільний проєкт на €5 млн для розвитку українського садівництва. Микола Сольський у свою чергу зазначив, що цей проєкт є дуже актуальним для України на тлі урядової програми, яка надає можливість отримати грант на розвиток власного садівництва, ягідництва та виноградарства, і яка користується серед фермерів великої популярністю. Так, за п’ять місяців від її запуску погоджено грантів на понад 240 млн грн.

Міністри також обговорили посилення співпраці в реалізації ініціативи Grain from Ukraine. Німеччині однією з перших приєдналася до цієї гуманітарної програми та профінансувала транспортування корабля з зерном із України до Ефіопії. За словами Сольського, багато країн повідомили, що готові брати участь у цій програмі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram