Аграрії за добу зарезервували всі додатково виділені кошти на програму підтримки

Редакція GrowHow.in.ua   2022-11-25
Після відновлення приймання заявок у ДАР на державну допомогу аграріям, упродовж однієї доби на програму було подано майже 3000 заявок на суму близько 100 млн грн. Через це приймання заявок призупинили.

Як повідомила пресслужба Мінагрополітики, за добу увесь обсяг додаткових коштів, виділених урядом для продовження програми, був зарезервований. Це свідчить про те, наскільки великою наразі є потреба у підтримці агросектору.

Мінагрополітики разом із міжнародними донорами продовжують шукати можливостей додаткової підтримки аграріїв та розширення доступних програм в Державному аграрному реєстрі.

Нагадаємо, що, за умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати малі агровиробники, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Перші можуть отримати 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень. Другі — 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. гривень.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram