Сільгоспвиробники знову можуть подаватися на отримання державної допомоги

Редакція GrowHow.in.ua   2022-11-23
З 23 листопада аграрії можуть зареєструвати заяви у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Йдеться про бюджетні субсидій на 1 га сільгоспугідь та спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів. Відповідно до змін, внесених постановою КМУ від 18.11.2022 №1294, подачу за продовжено до 30 листопада поточного року.

Учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям. Адже розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через ДАР.

За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Перші можуть отримати 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень. Другі — 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. гривень.

Читайте також: Агровиробники зможуть отримати допоміжну техніку для завантаження та розвантаження зернових рукавів

Дія програми поширюється на всі регіони України, окрім територій, які включені до переліку громад, що розташовані в районі проведення бойових дій, або які перебувають в тимчасовій окупації чи оточенні, затвердженого Мінреінтеграції.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram