Агровиробники зможуть отримати допоміжну техніку для завантаження та розвантаження зернових рукавів

Розпочалась реалізація другого етапу програми з надання фермерам рукавів для зберігання зерна від Мінагрополітики та ФАО. Старт роздачі рукавів відбувся в селі Велика Димерка Київської області. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Як розповів голова офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє, у межах першого етапу роздачі рукавів 700 фермерів вже отримали орієнтовно 15 000 зернових рукавів. Загалом нададуть 31 000 рукавів, що покриє потребу 6,2 млн тонн зберігання зерна. У межах двох етапів надійшло приблизно 2000 заявок від малих та середніх агровиробників.

Читайте також: Що треба знати про зберігання зерна у рукавах

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик зазначив, що ФАО та Мінагрополітики найближчим часом оголосять про прийом заявок через Державний аграрний реєстр на отримання 105 комплектів допоміжної техніки. В одному комплекті техніки – завантажувач, розвантажувач та 2 причепи бункери-перевантажувачі. Техніку надаватимуть з розрахунку один комплект на завантаження не менше ніж 292 рукавів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram