В Україні запрацювала платформа “Українська товарна біржа часнику та цибулі”. Вона об’єднує фермерів, виробників і продавців та орієнтована на просування товару на міжнародні ринки, а також співпрацю з іншими подібними міжнародними ресурсами.

Про це повідомили в Українській аграрній конфедерації з посиланням на керівницю проєктів ГС “Асоціація виробників та експортерів часнику” Юліанну Муссу.

Для виробників і гуртових покупців часнику та цибулі в Україні актуальне питання продажу і, відповідно, купівлі потрібної кількості товару. В Україні є багато ресурсів, де це можна зробити, але переважно це багатопрофільні платформи. Ми ж створили спеціалізований майданчик для торгівлі часником, цибулею і продуктами, виготовлених з них, зазначила Юліанна Мусса.

Ініціатори створення платформи називають її прямим шляхом від виробника до покупця та навпаки. Планують, що майданчик особливо допоможе малим фермерам у реалізації продукції.

У перспективі заплановано, що “Українська товарна біржа часнику та цибулі” буде активно взаємодіяти зі схожими міжнародними платформами і ресурсами. Відповідно, підтримуватиме різні мови, щоб потенційні покупці часнику та цибулі з різних країн бачили пропозиції українських виробників і розміщували свої заявки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram