Міністерство економіки України повідомило, що з початку року індекс інвестиційної привабливості України зріс з 2,4 до 2,84.

У повідомленні йдеться, що дослідження, яке презентувала Європейська бізнес асоціація (ЄБА) продемонстрували суттєве покращення настроїв топ-менеджерів компаній, які входять до асоціації. Зокрема 32% опитаних відмітили поліпшення інвестиційного клімату за останні 6 місяців.

ЄБА проводить аналіз інвестиційних настроїв в Україні з 2008 року. Мінекономіки зацікавлено в такому дослідженні, оскільки питання покращення інвестиційної привабливості України та розвиток інституційних механізмів захисту прав інвесторів є один з ключових пріоритетів Уряду та України, зазначив Перший заступник Міністра економіки України Володимир Гринюк.

Він також наголосив на важливості запуску механізму державної підтримки та супроводження інвесторів відповідно до Закону України “Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні”.

Гринюк вважає, що реалізація цього Закону сприятиме активізації інвестиційної діяльності в цілому, а також зростанню конкурентоспроможності української економіки на міжнародному ринку.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram