Редакція GrowHow.in.ua 2023-05-11Низка областей Україні цьогоріч збільшила промислове вирощування культур борщового набору. Про це GrowHow повідомила пресслужба Мінагрополітики з посиланням на першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького.
Він вважає, що завдяки цьому дефіциту продукції не буде, а з осені ціни на ринку овочів стабілізуються. Тарас Висоцький розповів, що для вирощування моркви, цибулі, капусти, червоного буряку розширені площі в Тернопільській, Хмельницькій і Вінницькій областях.
Також збільшені посівні площі під овочі у регіонах зі зрошенням, зокрема, на Одещині — на 10-15%, частині Миколаївської області та на деокупованій Херсонщині.
— Промислове вирощування культур борщового набору — моркви, цибулі, капусти, червоного буряку — зросте на 20-30% в центральних областях України. Збільшені посіви томатів, на які виник дефіцит минулого року. Тому з осені ситуація на ринку овочів стабілізується. Ми очікуємо зменшення імпорту і, відповідно, врегулювання цін, — сказав Тарас Висоцький.
Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram






