У Державний аграрний реєстр додали дані супутникового розпізнавання посівів

До функціоналу Державного аграрного реєстру додано найсвіжіші відомості супутникових карт про посіви озимих та ярих в Україні. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики України.

Також у ДАР додали можливість внесення дати дії договору на користування земельними ділянками. У Мінагрополітики зазначили, що ці оновлення є важливими для ефективності роботи в ДАР не лише для агровиробників, але й для надавачів підтримки.

Шари із супутниковими картами посівів озимих та ярих культур цьогорічного урожаю додали у розділі «Ділянки на карті». Завдяки їм організації, що впроваджують програми підтримки для українських агровиробників, зможуть пересвідчитися, що земля, яка бере участь у програмах підтримки, справді обробляється.

— У майбутньому це нововведення полегшить процес надання допомоги нашим сільгоспвиробникам. Адже фінансові установи зможуть безпосередньо в ДАР бачити верифіковану інформацію про вирощувані культури та їхні площі за умови надання агровиробником доступу до свого електронного кабінету, — сказав заступник міністра аграрної політики та продовольства України Денис Башлик.

Крім цього, за його словами, синхронізація даних супутникових карт з реальними відомостями від агровиробників стане неоціненним джерелом статистичної інформації для розвитку та вдосконалення державних політик в аграрному секторі, а також дозволить підвищити якість супутникового моніторингу та прогнозування урожайності.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram