До Державного аграрного реєстру планують долучити українські банки

За 1,5 тижні після запуску Державного аграрного реєстру в ньому вже зареєструвалося понад 3 тисячі аграріїв. Про це розповів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Серед лідерів — Львівська, Київська, Кіровоградська та Вінницька області. Зареєстровані на платформі аграрії можуть зручнішим способом отримати держпідтримку та міжнародну технічну і гуманітарну допомоги. Для реєстрації потрібно мати тільки кваліфікований електронний підпис або електронний цифровий підпис. Вся інформація про агровиробника підтягується автоматично з реєстрів.

— Державний аграрний реєстр — це “Дія” для агровиробників. Платформа створена не для податкового чи іншого контролю, а виключно для того, щоб зробити процес підтримки наших фермерів максимально комфортним, — зазначив Тарас Башлик.

Платформа ДАР також має спростити аграріям можливість отримання кредитів, адже у майбутньому до Реєстру планують долучити українські банки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram