За тиждень понад 2 тис. аграріїв зареєструвались у ДАРі

Фото: REUTERS/Kacper Pempel/Illustration - RTS117FP
За останній тиждень до Державного аграрного реєстру (ДАР) приєдналися ще понад 2 тисячі аграріїв. Загалом від початку запуску платформи на ній зареєструвалися 5 190 агровиробників. Про це розповів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Він нагадав, що з 1 вересня у ДАРі розпочнеться прийом заявок у межах двох програм допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн. Перша виплата на гектар у розмірі 3100 грн на 1 га; друга — допомога тим, хто утримує від 3-х до 100 корів.

— Обмежень щодо реєстрації немає, підтримку зможуть отримати виробники с/г продукції незалежно від розміру, організаційно-правової форми чи напрямів діяльності. Єдина та обов’язкова умова — земельні ділянки та поголів’я мають бути офіційно зареєстровані, — зазначив Денис Башлик.

Щоб подати заявку на участь у програмі підтримки, сільгоспвиробник, що відповідає вимогам програми, має заповнити онлайн-форму, за необхідності додати скан-копії документів, і підписати заявку своїм кваліфікованим електронним підписом. Процес обробки заявки можна відстежувати у персональному електронному кабінеті у ДАРі у режимі реального часу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram