ПАЕК почала збирати “борщовий набір” під зрошенням

Південна аграрно-експортна компанія приступила до збору врожаю овочів борщового набору під зрошенням. Про це повідомила пресслужба ПАЕК.

У проєкт зрошення компанія вклала чимало ресурсів. Керівництво ПАЕК ще від початку реалізації і впровадження зрошення вбачало в цьому велику перспективу. Компанія мала великі плани щодо суттєвого кількісного збільшення зрошувальних систем в теперішньому та майбутніх роках, але через повномасштабну війну їх довелося відкласти.

Натомість ми переорієнтувались на вирощування продукції, яка завжди буде актуальна для українського населення, особливо у військовий час. У першу чергу це овочі борщового набору. На площі 50 га було висіяно картоплю, столовий і червоний буряк, капусту, цибулю, перець, баклажан, а також огірки і кавуни. Завдяки зрошенню наші спеціалісти вбачають гарний і гідний результат у врожайності серед цих культур, — розповіли у ПАЕК.

Наразі компанія розпочала роботи зі збирання врожаю молодої картоплі, перцю, баклажанів та огірків. Цибуля, буряк і капуста ще у стадії розвитку. Дозрівання кавунів очікують найближчим часом.

Проєкт цього року функціонує у режимі екперименту і, як зазначили у ПАЕК, експеримент вдалий. Плодами планують забезпечити своїх працівників і частково запустити в реалізацію.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram