Corteva нарощує експорт насіння кукурудзи з України у ЄС

Станом на початок серпня міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience відвантажила 3000 тонн насіння кукурудзи у Європейський Союз. Про це повідомила пресслужба компанії.

Незважаючи на складнощі, викликані воєнною агресією росії проти України, виробничий насіннєвий комплекс Corteva у Полтавській області продовжує працювати. В перші тижні війни виробництво призупинили з міркувань безпеки, але за ініціативою самих співробітників через деякий час діяльність заводу відновили.

— Від аграрного сектора України залежить продовольча безпека в багатьох регіонах світу. Зокрема, виробництво аграрної продукції в частині країн залежить від виробленого в Україні високоякісного гібридного насіння кукурудзи та соняшнику. Останні роки Corteva нарощувала експорт і тому навіть в умовах війни, коли логістика вкрай ускладнена, порти блоковані, а дороги небезпечні, ми зробили все, щоб переналаштувати логістичні ланцюги і забезпечити постачання в інші країни, — розповів керівник відділу логістики Corteva Agriscience в Україні Андрій Литвиненко.

У компанії додали, що в умовах широкомасштабної війни рф проти України, щоб не наражатися на небезпеку, компанія відмовилася від постачання насіння українського виробництва наземним шляхом до країн Закавказзя та Середньої Азії. Натомість максимально розширила можливості постачання в ЄС. У компанії очікують, що сукупно експорт цього року в 16 разів перевищить минулорічний обсяг.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram