Новий термінал для тракторів AXION стане ключовим цьогорічним оновленням від CLAAS

CEMIS claas
Редакція GrowHow.in.ua   2023-01-25
Цьогоріч компанія CLAAS впровадить новий термінал CEMIS 1200 для тракторів AXION. Це стане ключовим оновленням, яке замінить універсальний термінал S10 і суттєво посилить трактори компанії. Про це GrowHow розповіли у CLAAS.

Фахівці CLAAS E-Systems розробили новий CEMIS 1200 у стратегічному партнерстві з Trimble. Дизайн, графіка та керування за допомогою 12-дюймового мультисенсорного екрана підвищеної яскравості базуються на CLAAS CEBIS, що робить керування інтуїтивно зрозумілим і простим.

Більше про новинки 2023 року від CLAAS читайте у нашому матеріалі: Стратегія руху: трактори CLAAS на сезон 2023 року.

Термінал CEMIS 1200 має мультиприймач SAT 900 GNSS для максимального діапазону можливостей. SAT 900 підтримує всі сигнали корекції і дозволяє використовувати GPS, ГЛОНАСС, Galileo і BEIDOU. Приймач і термінал можна швидко та легко замінити між різними машинами в парку.

— Разом із GPS PILOT, CEMIS 1200 стандартно включає функції ISOBUS UT/AUX-N і ISO Task Controller TC-BAS для керування знаряддями через ISOBUS, а також онлайн-передачі файлів, що забезпечує передачу даних для цілей документування, — зазначили у CLAAS.

TC-BAS дає змогу імпортувати та експортувати робочі завдання із треками, межами поля та діяльністю у форматі ISO-XML у поєднанні з програмою управління фермою. За допомогою CLAAS TELEMATICS робочими завданнями можна обмінюватися онлайн.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram