CLAAS розпочав стратегічну співпрацю з Trimble у створенні нового покоління систем рульового управління

CLAAS і Trimble спільно розробили нове покоління систем керування GPS PILOT для тракторів, зерно- і кормозбиральних комбайнів CLAAS. Про це повідомили у компанії CLAAS UKRAINE LLC.

Ця система вже доступна для CLAAS TRION у поєднанні з новим терміналом CEMIS 1200. Зараз її розповсюджують на інші категорії продукції та серії.

Спільна розробка CLAAS та Trimble Inc. охоплює сфери супутникового керування, точного землеробства та інфраструктури ISOBUS, включно з управлінням завданнями. Крім того, Trimble постачає GNSS-приймач SAT 900, спеціально розроблений для нового покоління CLAAS GPS PILOT.

— Trimble, як досвідчений, інноваційний і представлений у всьому світі постачальник систем рульового керування, був нашим першим вибором для стратегічної співпраці, — пояснив керуючий директор CLAAS E-Systems д-р Карстен Хофф. — Системи керування Trimble перевірені протягом багатьох років у багатьох регіонах світу. Вони пропонують високоточне, надійне наведення та численні функції. Крім того, Trimble, за підтримки дочірньої компанії Müller-Elektronik, надає чудові знання у сферах ISOBUS та управління завданнями, які ідеально доповнюють наші власні знання та технології.

— Як глобалий виробник сільськогосподарської техніки, ми покладаємось на Trimble як на технологічного партнера. Компанія представлена у понад 40 країнах із власними локаціями, а тому має такий же міжнародний світогляд і культурний підхід, як і CLAAS. Для наших клієнтів є неоціненною перевагою отримувати технології від постачальників, які знають різні потреби ринку зсередини, — продовжив керуючий директор з ринку та адміністрування CLAAS E-Systems Стефан Формброк.

Сфера документації з CLAAS TELEMATICS, CLAAS connect і підключенням до 365FarmNet і надалі розроблятиметься виключно CLAAS. Також будуть прийняті раніше доступні інтерфейси DataConnect і CLAAS API для зовнішніх платформ Climate FieldView або OMNIA.

Термінал CEMIS 1200 ISOBUS з 12-дюймовим сенсорним дисплеєм замінить наявний раніше термінал S10. CEMIS 1200 був спочатку представлений для TRION влітку 2021 року, а тепер він буде доступний на тракторах AXION, зернозбиральних комбайнах LEXION і кормозбиральних комбайнах JAGUAR від CLAAS.

Як зазначили у CLAAS, індивідуальна система рульового управління, розроблена в партнерстві з Trimble, буде пропонуватися виключно на машинах CLAAS. Її не можна використовувати на самохідних сільськогосподарських машинах інших виробників. Продажі та обслуговування системи відбуватимуться виключно через всесвітню торгово-дилерську мережу CLAAS.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram