Рух уперед потребує потужності. Виконання завдань — надійності. Економіка – заощадження ресурсів. Успіх — надійної підтримки партнерів та сервісу. 2022 рік, який перевернув усе, не зумів порушити головного — незламності українців та їхнього прагнення працювати на своїй землі.

Компанія CLAAS Україна та її дилери «Агротехсоюз», «Компанія ЛАН», «Ерідон Тех», «ТМІ», «Інтертехінвест» відпрацювали цей рік пліч-о-пліч з аграріями, бо співпраця з CLAAS це найперше надійне партнерство.

Сьогодні фермери роздумують: який трактор купити у 2023 році? Як вибрати трактор, щоб не прогадати? Сьогодні команда CLAAS Україна разом із дилерами продовжують активно працювати кожен на своєму місці, у своєму регіоні, завжди готові прийти на допомогу аграріям та забезпечити потребу у високопродуктивній надійній техніці. Команда CLAAS Україна розпочала проєкт із сезонного дефектування техніки для клієнтів, щоб фермери взимку встигли підготувати машини до нового сезону.

Які оновлення техніки CLAAS будуть доступні аграріям України в новому 2023 році?

Наступного, 2023 року, ключовим оновленням, яке посилить трактори CLAAS, стане впровадження нового термінала CEMIS 1200 для тракторів AXION. Новий CEMIS 1200, розроблений CLAAS E-Systems у стратегічному партнерстві з Trimble, це заміна універсального термінала S10. Дизайн, графіка та керування за допомогою 12-дюймового мультисенсорного екрана підвищеної яскравості базуються на CLAAS CEBIS, що робить керування інтуїтивно зрозумілим і простим.

Термінал CEMIS 1200 має мультиприймач SAT 900 GNSS для максимального діапазону можливостей. SAT 900 підтримує всі сигнали корекції і дозволяє використовувати GPS, ГЛОНАСС, Galileo і BEIDOU. Приймач і термінал можна швидко та легко замінити між різними машинами в парку.

Разом із GPS PILOT, CEMIS 1200 стандартно включає функції ISOBUS UT/AUX-N і ISO Task Controller TC-BAS для керування знаряддями через ISOBUS, а також онлайн-передачі файлів, що забезпечує передачу даних для цілей документування.
TC-BAS дає змогу імпортувати та експортувати робочі завдання із треками, межами поля та діяльністю у форматі ISO-XML у поєднанні з програмою управління фермою. За допомогою CLAAS TELEMATICS робочими завданнями можна обмінюватися онлайн.

Читайте також: CLAAS розпочав стратегічну співпрацю з Trimble у створенні нового покоління систем рульового управління

Що об’єднує трактори CLAAS серії XERION та AXION:

  • CLAAS POWER SYSTEM: краща продуктивність та ефективність споживання пального у своєму класі, завдяки системі штучного інтелекту, що ідеально оптимізує режими роботи двигуна та КПП.
  • Готовність до роботи в системах точного землеробства (з терміналами CEMIS 1200 для AXION, або S10 для XERION).
  • CLAAS TELEMATICS: повний контроль та статистика роботи трактора в комплексній системі.
  • Краща в класі ергономіка кабіни з механічною підвіскою, що дає змогу оператору працювати довше без втоми.
  • CEBIS: інформаційна бортова система з багатофункціональним джойстиком CMOTION.
  • Джойстик СMOTION: ергономіка керування доведена до ідеалу. Однією рукою, яка лежить у зручному положенні, ви керуєте гідравлікою, навіскою, автопілотом, трансмісією.

Трактор XERION: максимальна продуктивність

В Україні можна купити трактор CLAAS серії XERION 5000 та XERION 4000 з двигунами Perkins від 400 до 500 к.с. у старішій версії. Це чотири колеса однакового розміру, дві керовані осі (доступний крабовий хід, зменшений радіус повороту та підрулювання задніми колесами), безступінчаста коробка передач німецького виробництва ZF-Eccom із технологією CMATIC.

Трактор CLAAS XERION

Відмінне баластування 50/50, рівномірне навантаження на осі та тягове зусилля оптимізується за допомоги CLAAS POWER SYSTEMS (CPS), чим досягається максимальне КПД та ефективність споживання пального.

Двигун працює в повній гармонії з коробкою передач, яка за рахунок більшої «механічної» складової має вищий ККД. Це разом із міжосьовими та міжколісними диференціалами гарантує витрату пального тільки на необхідну потужність та дозволяє уникнути пробуксування.

Як показує практика, під час важких робіт із тракторами CLAAS ви отримуєте найкращу ефективність споживання пального на ринку.

Кабіна TRAC із відмінною оглядовістю й амортизованими опорами у поворотній версії TRAC VC (Variable Cab) надає оператору можливість за 30 секунд розвернути її на 180 градусів та працювати з причіпним обладнанням на силосуванні, мульчуванні чи обрізці кущів та дерев.

Кому цікавий трактор CLAAS XERION: агрохолдингам, великим господарствам.

Трактор AXION: розумна потужність

В Україні доступні трактори CLAAS AXION 800-ї (від 189 до 233 к.с.) та 900-ї серій (від 320 до 405 к.с.).

Трактор AXION 800 серії
це класична, перевірена часом конструкція, великий моторесурс, універсальний у використанні, націлений, щоб менше стояти та більше працювати. Завдяки CLAAS POWER MANAGEMENT (CPM), ви маєте потужність у запасі для виконання робіт із задіянням ВВП, або гідравліки, а також на  роботах середньої важкості від 7 км/год. КПП HEXASHIFT 24/24 дає змогу чітко підібрати кращу передачу під роботу, оскільки має 6 передач для переключення під навантаженням та 4 роботизованих діапазони.

Трактор CLAAS AXION 800

Перше, що відчує людина, яка сіла за кермо тракторів AXION 900 серії колосальну тягу та еластичність роботи двигуна FPT та безступеневої трансмісії CMATIC, які видають необхідну потужність за потреби. Керівник господарства із задоволенням зверне увагу на зменшення експлуатаційних витрат і збільшення продуктивності роботи. Із впровадженням термінала CEMIS 1200 машина стає ще більш ефективною і точною.

Підвіска кабіни механічна і надійна, три ступені жорсткості (зазвичай усіх влаштовує середнє положення). Є опція підвіски передньої осі PROACTIV.

Трактор CLAAS AXION 900

Трактор ARION: універсальний солдат

Ця серія тракторів CLAAS у сегменті 100-165 к.с. ідеальна для польових, навантажувальних, транспортних та робіт на фермі. Також трактор ARION добре працює в обслуговуванні комунальних господарств. Має велику простору кабіну та оптимальну вагу.

Трактор CLAAS ARION 600

Особливо цікавою є модель CLAAS ARION 640 С, яка торік під час демотуру Україною підтвердила, що цей трактор є одним із кращих у поєднанні надійності, потужності, універсальності та ефективності споживання пального.  Водночас цей трактор ARION має зменшений радіус повороту і його визнано найбільш маневровим у класі.

Трактор має шестициліндровий двигун DPS та КПП QUADRISHIFT 16/16 без розриву потоку потужності, зі зміною передач за допомогою кнопок, без необхідності вижимання педалі зчеплення.

КПП має 4 роботизованих діапазони (ряди) та 4 передачі Powershift, а електрогідравлічна система зміни напрямку руху REVERSHIFT дає змогу працювати на 16 передніх і 16 задніх передачах на однаковій швидкості. Вона дозволяє плавно та швидко змінювати напрямок руху без скочування на схилах.
Задня триточкова навіска 3-ї категорії вантажопідйомністю 6,9 тонни справиться з будь-яким навісним обладнанням для цього класу тракторів, а наконечники верхньої й нижніх тяг із крюками та комплектом шарів (так званих “яблук”) 3/3 і 3/2 категорії робить її більш універсальною та дає можливість швидко та легко агрегатуватися з інвентарем.

Цікавий факт – аграрії, які вперше вибрали трактор СLAAS, надалі купують трактори лише виробництва СLAAS. Адже це – якість та надійність як техніки, так і сервісу, а ще – ефективність, економність та висока продуктивність.

Володимир ГАМАЛИЦЯ

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram