На Волині з’явився новий яблуневий сад

Марина Єлева, директорка ФГ "Дари Волині"
Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-05
Фермерське господарство «Дари Волині» посадило яблуневий сад на площі у 8,4 га за грантові кошти від держави. Про це GrowHow повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Директорка підприємства Марина Єлева та її батьки почали займатися фермерством ще у 2013 році. Нині родина має в обробітку яблуневий сад площею в понад 11 га. Додатково сім’я Марини вирощує сою та пшеницю. Загалом у сезон вона забезпечує понад 40 людей із навколишніх населених пунктів робочими місцями.

Яблука фермерка збуває у місцеві мережі, а також на Львівщину та Рівненщину. У минулі роки була можливість співпрацювати з білоруссю, але з початком повномасштабної війни будь-які шляхи співпраці безповоротно обірвалися.

Марина Єлева розповіла, що цього року вирощену агропродукцію вдалося реалізувати без пригод і зайвих проблем. Як буде наступного року, покаже час, але родина вірить у перемогу України та налаштована оптимістично.

Нагадаємо, урядова програма «єРобота» стартувала 1 липня, вона дає можливість агропідприємцям та фермерам отримати грант на створення саду або теплиці.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram