Новинки-2023: BEDNAR розширив лінійку передніх бункерів новою моделлю SEED-BOX SB 1600

У модельному ряді BEDNAR є широкий вибір причіпних і навісних бункерів. Це однокамерні або двокамерні агрегати, призначені для універсального застосування, для внесення добрив або насіння. Нова модель переднього бункера SEED-BOX SB 1600 забезпечує покращений огляд і серію перевірених конструктивних особливостей.

— SEED-BOX SB — це ідеальний передній бункер з інноваційним дизайном, який забезпечує чудову оглядовість. Бункер оснащений розкидачами, які дають можливість вносити добрива або посівний матеріал на поверхню ґрунту без необхідності встановлення розподільної головки та трубопроводу в агрегат, що працює з трактором, – розповідає про розробку нової моделі Ян Беднар, директор із продажу компанії BEDNAR FMT.

Нова модель переднього бункера SEED-BOX SB 1600

SEED-BOX — це передній навісний однокамерний бункер, що призначений передусім для посіву культури в поєднанні з навісною сівалкою CORSA CN або для роботи в тандемі з міжрядним культиватором ROW-MASTER. SEED-BOX SB агрегатується з передньою триточковою навіскою трактора. Потім насіння або добрива пневматично доставляються до агрегата, що працює з трактором.

Загальний об’єм бункера становить 1600 л. SEED-BOX SB використовує перевірену конструкцію бункера під тиском. Завдяки герметичному закриванню в бункері створюється надлишковий тиск. Ця конструкція підвищує якість дозування добрив, навіть у разі внесення більшої норми або низькоякісного добрива. Налаштування і управління бункером надзвичайно прості. Навісним бункером SEED-BOX SB можна управляти через ISOBUS на моніторі трактора або через термінали BEDNAR.

Чудова оглядовість під час роботи та транспортування

Встановлений спереду бункер SEED-BOX SB має спеціальну форму, що забезпечує гарну оглядовість та безпеку під час роботи та транспортування. Бункер також оснащений ліхтарями для транспортування та ефективним освітленням для роботи вночі.

SEED-BOX SB може бути оснащений спеціальними розкидачами, які дають можливість вносити добрива або висівати проміжні культури на поверхню ґрунту. Додаткове обладнання – V-RING котки або додаткова вага 200 кг.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram