На українських полях зійшла канадська гречка

Фото зі сторінки Родіона Рибчинського у Фейсбуці
Насіння гречки, яке Україна отримала від Канади, посіяли у понад 70 господарствах Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Київської, Полтавської, Житомирської, Вінницької, Харківської, Сумської та Дніпропетровської областей. Воно вже зійшло. Про це повідомив голова ГС “Борошномели України” Родіон Рибчинський.

Раніше ми повідомляли, що до України прибула партія насіння гречки від канадського уряду. Нею загалом засіяли 1600 га і аграріям вже вдалося отримати перші сходи.

Ось і проросла канадська гречка на українських полях! Отже, ті зусилля, що доклали десятки людей в Україні, Канаді, Німеччині та Польщі не були дарма, а визріють зерном! І за кілька місяців, насіння, яке виростив в Монітобі канадський фермер українського походження Дон Фук та яке подорожувало майже 9 тис. км стане запашною гречаною крупою, — зазначив Родіон Рибчинський.

Фото зі сторінки Родіона Рибчинського у Фейсбуці

Він подякував усім залученим у проєкт і додав, що тепер залишається лише почекати 70 днів, щоб зібрати канадсько-українську гречку. Орієнтовно планують отримати близько 3 000 тон зерна.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram