Українська асоціація виробників картоплі, «ДЛГ Україна», «АгріСтатіс» запрошують представників торгівельних мереж, переробні підприємства, трейдерів взяти участь у контрактуванні вирощеного вітчизняними картоплярами врожаю і укладання угод на наступний сезон.

Переговорну панель між виробниками, категорійними менеджерами супермаркетів, трейдерами та переробними підприємствами проведуть у рамках Всеукраїнського Дня картоплі «Картопляний блокчейн – 2021», 26–27 серпня на базі ФГ «Аделаїда» (с. Чулаківка, Херсонська область).

Вдень представники торгівельних мереж, переробних підприємств і трейдери зможуть ознайомитися зі 70 сортами картоплі вітчизняної та зарубіжної селекції, що ростуть у полі, оцінити їхній потенціал, товарність та інші важливі якості. Надвечір 26 серпня просто неба на території ресторану пансіонату «Прибой» (Залізний порт) упродовж трьох годин проводитимуть попередні переговори щодо закупівлі вирощеної в Україні продукції, обсягів, часу та періодичності доставок, часу зберігання тощо.

– Знаючи ринкову кон’юнктуру, оцінюючи ситуацію з врожаєм в сусідніх країнах, представники торгівельних мереж, переробних підприємств, трейдери і виробники зможуть реально оцінити стан ринку, потреби і можливості, досягти необхідних домовленостей і зробити першу в історії України спробу розумного контрактування і планування, – зауважила Оксана Антонова, директор «АгріСтатіс».

– Саме наприкінці серпня картоплярі України готові до контрактування на весь подальший сезон реалізації продукції. У цей момент вони розуміють, яку якість та в якій кількості готові запропонувати супермаркетам. Особливо корисними ці переговори можуть бути для трейдерів, які повинні закуповувати партії однорідної продукції (сорт, калібр тощо) для подальших поставок у торгівельні мережі. Полегшать переговори роботу і переробним підприємствам, адже на переговорній панелі цілком реально запросити до співпраці виробників, котрі мають досвід вирощування продовольчої картоплі, спробувати свої сили у вирощуванні чіпсових або висококрохмальних сортів картоплі, які так потрібні чіпсовим і крохмальним заводам, – розповіла Оксана Руженкова, виконавчий директор Української Асоціації виробників картоплі.

– Ми передбачили всі можливі нюанси з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог: столи для проведення переговорів для кожної мережі та переробного підприємства будуть розставлені на соціально безпечні відстані. Санітайзери, маски – все інше необхідне для комфортної роботи буде забезпечено організаторами. Завчасно спланований графік і списки виробників, які хочуть поспілкуватися з мережами і переробниками, жорсткий таймінг допоможуть провести переговорну панель продуктивно і плідно, – пообіцяла Юлія Бондаренко, директор «ДЛГ Україна».

Вона додала, що своє бажання взяти участь у переговорах вже підтвердили найбільші переробні підприємства Pepsico (чіпси Lay’s), Mondelez (чіпси Люкс), Snack Production (чіпси Chipster’s), ПБП “Вимал” та ін.

Щоб дізнатися більше про проведення переговорної панелі, звертайтесь до

Бондаренко Юлія:

e-mail: y.bondarenko@dlg.org

моб.тел., Viber, Telegram: +38(093)-352-88-65

Руженкова Оксана:

e-mail: kiev.uavk@gmail.com

моб.тел., Viber, Telegram: +38(050)-809-45-44.

З програмою заходу можна ознайомитися на сайті www.potato.com.ua.

Довідково:

«Українська асоціація виробників картоплі» була заснована 2010 року та об’єднує понад 50 підприємств, що займаються промисловим вирощуванням картоплі або іншим чином пов’язані з картопляним ринком. Метою Асоціації є підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності її учасників у галузі промислового виробництва картоплі шляхом лобіювання інтересів галузі на загальнодержавному рівні, обміну досвідом, знаннями, інформацією та координацією господарської діяльності.

«ДЛГ Україна» є дочірнім підприємством DLG Німецького сільськогосподарського товариства (Deutsche Landwirtschafts-Gessellschaft), яке є однією з провідних міжнародних асоціацій агропродовольчого сектору. DLG є організатором головних міжнародних виставок аграрної техніки та тваринництва, AGRITECHNICA та EuroTier, а також проводить подію для картоплярів, PotatoEurope, у Німеччині та Нідерландах, та регіональні дні картоплі в різних країнах світу.

ТОВ «Агрістатіс» – команда професіоналів із досліджень ринку засобів захисту рослин, насіння, споживчих трендів і маркетингового аналізу. Учасник ESOMAR – європейського професійного суспільства дослідників. Володіє техніками проведення опитувань респондентів категорії В2В.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram