На «Дніпрометиз» стартувало виробництво на семи нових італійських лініях

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-17
ПрАТ «Дніпрометиз», яке входить до групи «ТАС», продовжує реалізовувати багатомільйонну інвестиційну програму, спрямовану на підтримку промисловості, модернізацію виробництва та оптимізацію технологічних процесів. Про це GrowHow повідомила пресслужба «ТАС».

Днями на ПрАТ «Дніпрометиз» стартувало виробництво метизної продукції на семи нових інноваційних волочильних лініях. Їх закупили в італійської компанії Mario Frigerio SpA.

В компанії зазначили, що запуск сучасних виробничих потужностей дасть змогу підприємству максимально розширити товарний асортимент, задовольнити попит на високоякісний дріт на внутрішньому та зовнішньому ринках.

— Надзвичайно важливо, що за час російської агресії завод «Дніпрометиз» не тільки не зупиняв своє виробництво, а навпаки — постійно нарощує його, — наголосив акціонер групи «ТАС» Сергій Тігіпко. — Розуміючи важливість підтримки економіки нашої країни, ми зуміли вибудувати оптимальну модель роботи метизного підприємства в умовах ракетних обстрілів та енергетичних відключень, втримати обсяги виробництва й розширити асортимент продукції. Наш вектор розвитку — подальша модернізація виробництва й зміцнення економічного потенціалу країни.

Сергій Тігіпко вважає, що сьогодні перед українським бізнесом насамперед стоїть два найважливіших завдання:

  • допомога нашим захисникам та захисницям;
  • підтримка промислового зростання як основи економічного розвитку країни.

На думку директора ПрАТ «Дніпрометиз» Олександра Якушева, нові вимоги часу формують і нову номенклатуру метизних виробів. Зокрема, для потреб ЗСУ, Національної гвардії та підрозділів Територіальної оборони, а також для захисту об’єктів критичної інфраструктури на заводі оперативно налагоджено виробництво габіонних конструкцій.

На черзі — виконання ще одного інвестиційного проєкту з розширення виробництва зварного дроту. Він вкрай необхідний у виробництві металоконструкцій, машинобудуванні, оборонній галузі тощо.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram