Масштабна конференція Re:farm розпочнеться у Львові вже завтра — презентуємо гід подією

Вже 16 лютого у Львові відбудеться конференція Re:farm. Вона має усі шанси стати найбільшим заходом для агрофахівців в Україні. Поки останні учасники подають заявки, спікери закінчують підготовку презентацій, а організатори фінішують з приготуванням локації — презентуємо повний гід подією.

На конференції цьогоріч очікують понад 800 учасників зі всієї України. Серед них: керівники господарств, спеціалісти агрохолдингів, агрономи, інженери, директори з виробництва, технічні спеціалісти агрокомпаній, що надають послуги аграріям.

На заході працюватимуть 3 сцени, а спікери виступатимуть паралельно в 4 тематичних потоках. Все це для того щоб учасники конференції могли обрати для себе самі ті теми, які їх цікавлять і провести насичений день, слухаючи спікерів.

На сцені “Технології” експерти з живлення, захисту рослин, ділитимуться технологіями, які допоможуть протистояти викликам сезону 2023 року. Фермери розкажуть як оптимізували технологічну карту та перебудували сівозміну. ТОП-спікер потоку — бренд-менеджер Pottinger Володимир Мірненко з інтригуючою темою “Як кинути палити або принципи доказової агрономії”. Його виступ запланований о 15:40-16:00 год.

На технологічній сцені радимо також відвідати виступ Юрія Мрука з NEXAT на тему “Трактор потужністю 1100 кс з нульовим ущільненням грунту” (18:20-18:40 год.).

На потоці “Точне землеробство” увага буде зосереджена на технологіях диференційованого внесення добрив та посіву. Спікери, які тестували ці технології на господарствах поділяться результатами таких дослідів на різних культурах та розкажуть скільки дійсно можна оптимізувати витрат таким шляхом. Зокрема об 11:50-12:30 год. запланований виступ Євгена Корнієнка з Контінентал Фармерс Груп. Він розповість про те, які питання в компанії вирішує агрономічний моніторинг.

О 14:30-15:00 год. виступатиме Богдан Кривіцький з ІМК з темою “Дифвнесення: що варто робити, а що ні. Досвід ІМК”. Одразу після нього (15:00-15:30 год.) виступить Валерія Ващенко із Zemlerob, яка розповість про принципи формування і управління зонами продуктивності.

Серед цікавих тем сцени точного землеробства також використання цифрових платформ і майстер-клас зі скаутингу.

Про розбудову підприємства та налаштування виробничих процесів будуть говорити спікери потоку “Виробництво”. Як працювати та продовжувати розвиватись господарству під час війни чи варто інвестувати у парк техніки — на ці питання дадуть відповідь керівники агрокомпаній. Не оминуть і тему нішевих культур. Цьому буде присвячена панельна дискусія, в якій візьмуть участь виробники альтернативної аграрної продукції.

РАДИМО ВІДВІДАТИ:

  • 12:40-13:00 год. Андрій Дмитрієв, Lean Institute, “Lean — як спосіб підвищення ефективності агробізнесу”;
  • 17:20-17:40 год. Григорій Плічко, ФГ “Альтаїр”, “Як вижити та продовжити розвиватися господарству під час війни”;
  • 17:40-18:00 Григорій Мельничук, Агрофірма “Чумак”, “Агробізнес очима молодого керівника: досвід управління з нуля”.

Для керівників агрокомпаній цікавим буде тематичний потік “Бізнес”. Там виступатимуть з темами про управління фінансами, інвестиції, фарм-менеджмент системи та управління земельним банком. Зокрема, Максим Талько із ТОВ “Жива Нива” розповість про досвід компанії у зборів, оптимізіції та управління земельним банком (16:40-17:00 год.). А Богдан Лукіянчук з GROWEX виступить з темою “Як додатково заробити 110 млн грн за рік без інвестицій” (18:00-18:30 год.).

На конференції виступатимуть не тільки експерти з України, а також з Литви, США та Канади. Топовими спікерами цього року є:

  • Андрій Дмитрієв з Lean Institute.
  • Микола Монашок з ПП “Мюнт”.
  • Джонатан Лундгрен з Blue Dasher Farm.
  • Микола Гордієнко ТОВ “Агріко Україна”.

У рамках Re:farm відбудеться також виставка технологічних компаній. Там представлять стенди 30 технологічних компаній. Буде, зокрема, компанія Землероб, яка надає послуги з точного землеробства та агрохімічного дослідження грунтів і виступила титульною спонсоркою конференції; генеральна спонсорка заходу компанія GRECO GROUP та компанія Агросем, яка є спонсоркою потоку “Технології”.

Завершиться конференція дружньою вечерею зі спікерами та учасниками заходу. Цього разу, вечеря відбудеться на території !Festrepublic у Львівській Реберні, а розважатиме учасників автентичний львівський бенд.

Додамо, що РЕЄСТРАЦІЯ на конференцію все ще відкрита.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram