У лютому у Львові відбудеться масштабна аграрна конференція Re:Farm — як зареєструватись і отримати знижку на участь

Редакція GrowHow.in.ua   2023-01-16
16 лютого компанія AGROSHOW.UA проведе у Львові масштабну конференція Re:Farm. На заході планують зібрати більше 1000 виробничих директорів, агрономів, інженерів, науковців та інших спеціалістів з ТОП-ових агрокомпаній. GrowHow є інформаційним партнером конференції.

Цьогоріч на Re:farm з 4-х сцен одночасно виступатимуть спеціалісти у 4-х тематичних напрямках:

  • “Технології”;
  • “Виробництво”;
  • “Точне землеробство”;
  • “Бізнес”.

Також на окремій локації експерти проведуть майстер-класи, щоб поділитись практичними навичками, які полегшують роботу. Загалом, на заході заплановано більше 100 виступів фермерів та фахівців з 5 країн. Учасники конференції зможуть поділилися досвідом та отримати знання про технології вирощування основних культур, впровадження точного землеробства, управління виробничими процесами.

Захід відбудеться 16 лютого 2023 р. у Львові на вул. Старознесенській, 24 (!FESTRepublic). Квитки можна придбати на сайті TicketBox. Усі наші читачі і читачки можуть отримати спеціальну знижку від GrowHow за промокодом growhow10.

Більше про захід в соцмережах Re:farm: Facebook, Instagram або у Telegram-каналі. Зв’язатись з організаторами можна написавши на пошту: hello@refarm.com.ua.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram