Для прихильників бренду 3 вересня Massey Ferguson презентував 7 нових сільгоспмашин, а також цифрові послуги, над якими інженери компанії працювали останніми роками, беручи до уваги побажання фермерів з усього світу.

Про це йдеться на сайті компанії.

Серед інтелектуальних машин Massey Ferguson у сегменті тракторів представлено три серії – повністю оновлений модельний ряд. Найперше була продемонстрована серія 8S, яка не так давно потрапила на український ринок. Відтепер трактори MF 8S можуть розвивати потужність до 305 к.с. у поєднанні з трансмісією Dyna-VT.

Окрім серії 8S, представлено компактні маневрені трактори MF 6S із 4-циліндровими двигунами потужністю від 135 к.с. до 200 к.с. та MF 7S з 6-циліндровим двигуном від 155 к.с. до 220 к.с.

Варто зазначити, що всі серії мають опцію управління потужністю двигуна.

Під час презентації компанія також продемонструвала:

  • нову серію телескопічних навантажувачів MF TH, які попередньо були презентовані в червні цього року;
  • фронтальний навантажувач MF E-Loader з новою функцією автоматичного управління, яка допомагає підвищити ефективність, точність, продуктивність і безпеку;
  • повну лінійку косарок, граблів, сіноворушилок, прес-підбирачів та обмотувачів;
  • рішення проблеми сталості сільського господарства (цифрові послуги).

Серед цифрових послуг, які пропонує Massey Ferguson – новий центр телеметрії та моніторингу MF Connect, який збільшує час безвідмовної роботи техніки, а також нові рішення для точного і цифрового землеробства MF GuideSection та Variable Rate, які знижують вплив на навколишнє середовище та підвищують продуктивність.

– Born to Farm приносить світові те, що має велике значення в порівнянні з багатьма іншими професіями – вклад у виробництво екологічно чистих і якісних продуктів харчування для зростання населення, – заявив Тьєррі Лотте, віце-президент і керівний директор Massey Ferguson у Європі та на Близькому Сході.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram