Massey Ferguson, всесвітній бренд AGCO, випустив нову серію телескопічних навантажувачів MF TH з повністю новою кабіною та іншими істотними змінами, які ще більше підвищують комфорт, зручність роботи і продуктивність.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Чотири моделі телескопічних навантажувачів серії MF TH останнього покоління призначені для легкого виконання будь-якої роботи. Модельний ряд починається з напівкомпактного MF TH 6030 і йде до останньої моделі MF TH.8043, яка забезпечує максимальну вантажопідйомність 4300 кг, висоту 7,5 м і може бути оснащена ковшем ємністю 3500 літрів.

Більш плавну роботу та підвищення продуктивності серії MF TH забезпечують значні поліпшення гідростатичної трансмісії. Потужна та високопродуктивна гідравліка оснащена пропорційним управлінням, забезпечує оптимальну точність і продуктивність вантажно-розвантажувальних робіт.

– Телескопічні навантажувачі MF TH уже зарекомендували себе завдяки своїм відмінним характеристикам, продуктивності, оглядовості та маневреності. У цих нових моделях представлені найцікавіші розробки за 10 років виробництва MF TH. Це не просто модернізація – це прорив, – говорить Тьєррі Лотте, віце-президент і керівний директор Massey Ferguson в Європі та на Близькому Сході.

У компанії додають, що серія MF TH повністю змінилася. Це нове покоління, оснащене кабіною підвищеного комфорту, забезпечує неперевершений комфорт і керованість у поєднанні з більш плавною роботою і додатковою автоматизацією.

Телескопічний навантажувач MF TH з новою кабіною

Нова лінійка MF TH відображає новий дизайн Massey Ferguson, розпочатий в MF 8S. Суттєві зміни в кабіні дають змогу операторам користуватися сучасними, передовими органами управління в тихому, зручному робочому місці. Знаменитий важіль MF Power Control, яким оснащують усі трактори Massey Ferguson, тепер – у стандартній комплектації телескопічних навантажувачів, що забезпечує чудове управління лівою рукою.

Крім нового сидіння, є також новий джойстик, який дозволяє легко управляти гідравлікою і трансмісією, а новий кольоровий дисплей відображає різну робочу інформацію.

Додаткова автоматика для підвіски стріли, стоянкового гальма, регулювання висоти стріли і управління третіми гідравлічними функціями ще більше спрощує роботу.

Всі моделі оснащені вдосконаленими чотирициліндровими двигунами Tier 3, потужність яких збільшена до 130 к.с. на MF TH 7038 і MF TH 8043, а потужність інших моделей залишається на рівні 100 к.с. Характеристики вантажопідйомності та висоти залишилися незмінними.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram