Нова серія 6S Massey Ferguson здобула низку оновлень. У серії – п’ять моделей тракторів, максимальну потужність досягає модель MF 6S.180, яка генерує до 200 к.с.

Як повідомляють у компанії, нова серія розроблена для того, щоб замінити 6700S. Нові 4-циліндрові двигуни забезпечують потужність і крутний момент більше, ніж 6-циліндрові. Попри це, трактори мають усі переваги менших моделей: колісна база 2,67 м і радіус повороту 4,75 м.

Керування, як і в машин серії 8S, представлене новим Multipad та яскравішим і чіткішим 9-дюймовим терміналом зі сенсорним екраном Datatronic 5.

Подбали й про комфорт оператора: рівень шуму в кабіні становить 70 дБ, крім того кабіна оснащена новою системою кондиціонування повітря. Сидіння у стандартній комплектації шкіряне з пневматичною підвіскою та підігрівом, оснащене системою амортизації, яка автоматично реагує на удари. Додатковим покращенням комфорту є опційна механічна або активна механічна підвіска кабіни, а також опція підвісної передньої осі.

У версіях Exclusive та Effective є новий підлокітник, прикріплений до сидіння. На ньому можливе управління двигуном, трансмісією, гідравлікою, зчіпним механізмом і валом відбору потужності, а також є вимикачі для радіо та телефону.

Для всіх моделей є вибір трансмісій, серед яких: Dyna-VT Super Eco або Dyna-6 Super-Eco, напівпотужний перемикач з AutoDrive. Нова версія Super Eco для Dyna-VT зменшує витрату пального, досягаючи швидкості 40 км/год при 1450 об/хв.

Вантажопідйомність задньої навіски становить до 9,6 т, а потік гідравліки — 110 л/хв. Для тих, кому потрібен більший потік, виробник пропонує модель Dyna-6 зі швидкістю потоку 150 л/хв або Dyna-VT — 190 л/хв.

Інші варіанти – механічна або активна механічна підвіска кабіни та підвісна передня вісь. Моделі 6S.165 та 6S.180 можуть бути укомплектовані шинами Michelin VF650/60R42.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram