Long Life долота – після 1000 га без зношення

Зернова компанія «ХОРС» працює в Черкаській області та має в обробітку приблизно 13 тис. га землі. Вирощують кукурудзу, соняшник, пшеницю, гречку, просо та ріпак.

У своїй роботі на підприємстві використовують як плуги, так і глибокорозпушувачі чи дисколапові агрегати. Минулого року перед компанією постало завдання придбання агрегата для основного обробітку ґрунту – глибокорозпушувача. Всі придбання сільгосптехніки компанією проходять тільки в умовах випробувань та демонстрації роботи різних моделей та виробників техніки.

– У випробуваннях на нашому полі брали участь три відомих виробники техніки, серед них і BEDNAR. За результатами демонстрацій ми зупинили свій вибір на глибокорозпушувачі TERRALAND TN4000М7R, – розповідає Віктор Чернушенко, головний інженер компанії. – Спочатку цей агрегат був оснащений долотами 80 мм, що відпрацювали приблизно 700-800 га. Після цього ми вирішили обладнати глибокорозпушувач долотами Long Life шириною 40 мм і довжиною 400 мм. На сьогодні напрацювання цих доліт становить 1050 га. Як бачимо, долота майже нові: ширина не змінилася, а довжина зменшилася буквально на кілька міліметрів. Такий результат нас абсолютно влаштовує.

Читайте також: Долота Long Life: вигідна математика

Глибокорозпушувачі TERRALAND моделі TN4000M7R мають ширину захвату 4 метри та 7 робочих стійок Active-Mix для якісного розпушування ґрунту на глибину до 55 см. Цим глибокорозпушувачем у господарстві працюють переважно на глибину 40 см, агрегатуючи із трактором Massey Ferguson 8737S потужністю 340 к.с. Тандем техніки працює зі швидкістю 10 км/год, витрата пального – до 14 л/га. За таких умов продуктивність становить до 70 га на добу.

– Зауважень щодо агрегата чи роботи дилера у нас немає. Загалом у глибокорозпушувачу особливо нічому ламатися, тільки що розхідники. У нас був лише один випадок із підшипником у котку. Дилер за гарантією без проблем поміняв і працюємо далі. Все добре! – резюмував головний інженер підприємства.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram