Для агросектору критично важливим є продовження “зернової угоди” на рік — Висоцький

Редакція GrowHow.in.ua   2022-11-30
Завдяки “зерновій ініціативі” в осінній період Україна змогла вийти на довоєнні показники експорту. Про це розповів перший заступник Міністра агрополітики Тарас Висоцький під час панельної дискусії «Інфраструктурний день Асоціації 2022», що була організована Європейською Бізнес Асоціацією.

Він зазначив, що продовження дії “зернової угоди” на 120 днів практично вирішує проблему фізичного вивезення українського врожаю поточного року, що перевищує внутрішню потребу споживання. Однак критично важливим для розвитку агросектору є можливість продовження “зернового коридору” на рік.

— Для того, щоб фермери продовжили активно засівати поля, критично важливо, щоб морська логістика працювала. Ми спільно як держава працюємо для майбутніх періодів, щоб забезпечити стабільну діяльність, і це буде основний сигнал для українського агросектору, — наголосив Тарас Висоцький.

Він додав, що зараз також дуже важливо закласти основу для можливості аграріям успішно провести весняні польові роботи, а також втілити ініціативу Grain from Ukraine, до якої долучилися уже десятки країн.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram