Виробники картоплі можуть отримати 50% компенсації вартості будівництва картоплесховищ та цехів первинної переробки. Про це повідомили у Мінагрополітики.

Йдеться про картоплесховища та цехи переробки для виключно власно вирощеної картоплі. Приміщення повинні бути вже побудовані та прийняті в експлуатацію. Для отримання відшкодування слід до 10 листопада подати до Мінагрополітики у паперовому вигляді заявку на отримання бюджетних коштів. У заявці повинні міститися:

  • номер і дата документа, що підтверджує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;
  • зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання;
  • типова форму №ОЗ-1 “Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів”;
  • копія кошторисної частини проектної документації, засвідчена підписом керівника сільськогосподарського товаровиробника;
  • довідка про відкриття поточного рахунка, видана банком;
  • чинна на дату подання заявки довідка про набуття (підтвердження) статусу платника єдиного податку четвертої групи, видана місцевим контролюючим органом та розрахунок питомої вартості поставлених сільськогосподарських товарів/послуг, вироблених ним на власних або орендованих основних засобах, який становить не менше 75% вартості всіх товарів/послуг, поставлених ним за попередній податковий (звітний) рік (для новоутворених — за попередній податковий звітний період, завірений контролюючим органом за місцем основного податкового обліку сільськогосподарського товаровиробника).

У Мінагрополітики зазначили, що після розгляду заявки аграрій отримає кошти на банківський рахунок.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram