З перших чисел січня ціна на ядро ​​волоського горіха виросла на всіх ринках, крім Грузії, де змін зафіксовано не було, і рівень цін залишився на показнику $ 8,39/кг.

Найактивніший показник зростання відзначався в Молдові, де з початку січня ядро ​​волоського горіха подорожчало на чверть, і зараз ця продукція пропонується в середньому по $ 4,37/кг. Практично зрівнялися ціни на волоський горіх (ядро) в Таджикистані ($ 5,30/кг) і Україні ($ 5,42/кг). Повідомляють аналітики EastFruit.Найвищу ціну на ядро ​​волоського горіха продовжують озвучувати російські трейдери: $9,11/кг.

Ціни на фундук в шкаралупі залишилися відносно стабільними з початку поточного місяця, і максимальний показник їх зростання фіксувався в Росії: лише + 4% до $ 4,08/кг. Динаміка зміни ціни в інших країнах була незначною. Найнижчі ціни на фундук в шкаралупі озвучувалися продавцями в Грузії та Молдові: $ 1,92/кг і $ 2,62/кг, відповідно. У свою чергу, українські трейдери пропонували цю продукцію по $ 9,03/кг, а найвища ціна фіксувалася в Таджикистані $ 10,07/кг.

Невеликі відхилення від ціни фіксувалися і в сегменті ядра мигдалю. Так, ціни в Молдові і Україні незначно знизилися до $ 8,74/кг і $ 10,11/кг, відповідно. У той же час, ядро ​​мигдалю подорожчало Польщі та Росії: на 3% і 4%, відповідно.

Також варто відзначити і зростання ціни на мигдаль в шкаралупі в Таджикистані, де вона виросла на 44% з початку січня до $ 6,89/кг. Ціна, що фіксується на вітчизняну фісташку в Таджикистані, не змінилася: $ 11,66/кг.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram