Зниження цін — саме така тенденція встановилася на ринку картоплі в Україні. Аналітики проєкту EastFruit стверджують, що є декілька причин, які посприяли такому стану картоплі на ринку, а саме:

  • Масові прибиральні роботи в основних регіонах виробництва, в наслідок цього — збільшення постачання картоплі на ринок.
  • За даними щоденного моніторингу проєкту, з початку поточного тижня ціна на картоплю в Україні знизилася в середньому на 10%, і сьогодні фермери основних регіонів виробництва пропонують до продажу цю продукцію по 7-11 грн/кг ($0,28-0,44/кг) в залежності від якості.
  • Зниження цін у сегменті картоплі стали регулярні постачання імпортної продукції на внутрішній ринок з Білорусі. В результаті пропозиція на ринку значно збільшилася, що і призвело до зниження цін на продукцію.

Проте, картопля в Україні сьогодні коштує в середньому у 2,5 раза дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Однак при цьому оператори ринку не виключають, що тенденція зниження ціни в цьому сегменті буде зберігатися і надалі, по скільки прибиральні роботи в господарствах населення тривають.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram