Держгеокадастр став асоційованим членом Відкритого геопросторового консорціуму

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-09
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру набула асоційованого членства у Відкритому геопросторовому консорціумі (Open Geospatial Consortium — OGC). Про це GrowHow повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Членство в OGC надасть доступ до кращих світових практик з розробки стандартів та сервісів у сфері геопросторової інформації для подальшого розвитку національної інфраструктури геопросторових даних в Україні. Воно також сприятиме обміну досвідом та знаннями для вдосконалення національного геопорталу.

OGC — це міжнародна некомерційна організація, що здійснює діяльність з розроблення стандартів у сфері геопросторових даних і сервісів, створена в 1994 році зі штаб-квартирою у м. Вашингтоні. Організація представляє понад 500 підприємств, державних установ, дослідницьких організацій та університетів з усього світу.

NB: Серед учасників OGC є NASA, Amazon, TRIMBL, GOOGLE, Microsoft, Apple, Міністерство природніх ресурсів Канади та інші.

Саме Міністерство природніх ресурсів Канади як один із стратегічних членів OGC, що можуть на свій розсуд обирати організацію з будь-якої країни світу та призначати для неї безкоштовне членство в OGC, запропонувало Держгеокадастру стати асоційованим членом OGC терміном на один рік.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram