Corteva забезпечила близько 10 тис. постраждалих від російської агресії родин продовольчими наборами та медикаментами

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-09
Corteva Agriscience забезпечила близько 10 000 родин на постраждалих від російської агресії регіонах продовольчими наборами та медикаментами. Про це GrowHow повідомилла пресслужба компанії.

Corteva виділила грант гуманітарному штабу волонтерської допомоги «Рестовратор. Картопляні війська». За кошти закупили продуктові набори, медикаменти та інші необхідні речі для мешканців Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Донецької областей.

Родинам вже передали близько 8 000 продуктових наборів, більше 10 000 людей отримали необхідні медикаменти, близько 2 000 домашніх тварин — необхідний корм. Окрім цього, у прифронтові села Донеччини «Картопляні війська» через службу військових капеланів передали садові та сільськогосподарчі інструменти. За підтримки Corteva «Картопляні війська» також передали меблі опорним навчальним закладам в Бучі, Гостомелі та Іванкові Київської області. Також допомогу отримали близько 10 дитячих садочків у Київській області.

— Corteva була першою глобальною компанією, яка підтримала наші ініціативи. Завдяки її допомозі ми мали можливість допомогти великій кількості людей, які опинилися в дуже скрутній ситуації та не мали доступу до найнеобхіднішого. Я вважаю її прикладом компанії, яка послідовно та системно хоче допомогти Україні та суворо дотримується етичних принципів, відмовляючись від фінансування агресорів та залишивши ринки росії та білорусі,­ — зазначив Микола Васильков, співзасновник гуманітарного штабу волонтерської допомоги «Рестовратор. Картопляні війська», спортивний телеведучий та речник відомого футболіста Андрія Шевченка.

З початку повномасштабного вторгнення представники штабу розвозили обіди військовим, ТРО, пожежникам та у лікарні. Потім розпочали «Дні переселенця» у Києві, де люди, які рятуються від війни, можуть отримати продовольчі набори, ліки та інші необхідні речі. Коли ЗСУ почали звільняти територію України від загарбників, «Картопляні війська» направили допомогу до найбільш постраждалих від російської агресії міст та сіл. Зокрема, зараз гуманітарний штаб починає їздити з благодійними місіями до зруйнованих сіл Херсонщини.

— Війна суттєво вплинула на стан продовольчої безпеки в Україні. Багато людей у постраждалих регіонах не мають доступу до продуктів харчування та інших необхідних речей. Також агресія росії позбавила людей можливості вчасно отримувати ліки, а дітей — можливості відвідувати школи. «Рестовратор. Картопляні війська» допомагає там, де потреба в допомозі найбільш гостра. І як соціально-відповідальна компанія, яка підтримує незахищені верстви суспільства, Corteva спрямовує свою допомогу саме таким фондам, — прокоментувала Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram