Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva виходить з російського ринку

У компанії Corteva ухвалили рішення вийти з російського ринку і, уже призупинивши нові продажі в Росії, ініціюють план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Як зазначають у компанії, пріоритетами Corteva залишаються безпека співробітників і глобальна продовольча безпека. З початку цієї трагічної війни в компанії вжили всіх можливих заходів для підтримки та захисту українських колег та їхніх сімей, клієнтів та громад, у яких працює компанія, зокрема шляхом прямої та непрямої допомоги для вирішення негайних гуманітарних потреб в Україні.

Corteva також запровадила ініціативи, щоб допомогти забезпечити нормальний, наскільки це можливо, сільськогосподарський сезон 2022 року в Україні.

Зважаючи на вплив війни на глобальну продовольчу безпеку, компанія пожертвує насіння Україні, Африці та регіону Близького Сходу на сільськогосподарський сезон 2023 року, щоб зменшити вплив на світове виробництво їжі.

Corteva приєднується до багатьох інших людей по всьому світу у відстоюванні миру.

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі повне портфоліо в галузі – збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram