Два українські порти поновили вантажні операції після російських обстрілів Одеської області

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-12
Наразі два порти Великої Одеси поновили вантажні операції після російських ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктурі в Одеській області наприкінці минулого тижня. Про це GrowHow повідомило ДП «Адміністрація морських портів України».

Як зазначив керівник АМПУ Олексій Востріков, атаки ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури повністю знеструмили і об’єкти критичноі інфраструктури. Так порти Одеса та Південний не мали змоги виконувати вантажні роботи, а порт Чорноморськ — лише частково.

Завдяки робіті енергетиків енергопостачання поступово відновлюється. Також використовуються альтернативні джерела живлення. Порт Південний та Чорноморськ зараз здійснюють вантажні операції, порт Одеса — поки що ні.

В АМПУ зазначили, що прогнозувати ситуацію важко, адже “маємо справу з ворогом, для якого не існує принципів”. До того ж, росія і раніше гальмувала експорт з українських портів, створюючи проблеми з інспекціями в Босфорі, а відсутність енергопостачання гальмуватиме його ще більше.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram