CNH Industrial та Iveco Group підписали Акт про поділ компаній

31 грудня 2021 CNH Industrial N.V. та Iveco Group N.V. підписали Акт про поділ, відповідно до якого з 1 січня 2022 року бізнес-сегменти Iveco Group відокремляться від CNH Industrial, а Iveco Group стане зареєстрованою на біржі компанією, незалежною від CNH Industrial. Як було оголошено раніше, прості акції Iveco Group почнуть торгуватися на Euronext Milan – регульованому ринку, організованому та керованому Borsa Italiana S.p.A., з 3 січня 2022 року під тікером «IVG».

Про це повідомляють на сайті CNH Industrial.

3 січня CNH Industrial (NYSE: CNHI / MI: CNHI) офіційно розпочала торги 2022 року на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) у Сполучених Штатах Америки та Euronext Milan від Borsa Italiana в Італії як гравець, повністю зосереджений на галузях сільського господарства та будівництва.

Цей новий етап для тікера CNHI є результатом давно спланованої стратегічної операції з поділу підприємств CNH Industrial, що працюють у сфері дорожнього та позашляхового транспорту. З моменту оголошення про поділ у 2019 році керівництво працювало над створенням нової організації та визначенням її довгострокових пріоритетів.

– Сьогодні ми з радістю представляємо вам нову CNH Industrial – результат детального стратегічного планування, напруженої роботи та безмежної рішучості. Як гравець у галузях сільського господарства та будівництва, ми приділятимемо всю свою увагу підтримці наших клієнтів та дилерів, зокрема розробці інноваційних продуктів і рішень для підвищення продуктивності, прискоренню зростання прибутку та реалізації наших амбітних планів у галузі довкілля, соціальних питань та внутрішньокорпоративних відносин, спрямованих на безумовну повагу до людей та планети, – повідомив генеральний директор CNH Industrial Скотт У. Уайн (Scott W. Wine). – Я також хотів би побажати нашим колишнім колегам, а нині шановним колегам із нещодавно створеної Iveco Group N.V., великих успіхів, адже вони вступають на шлях незалежної діяльності.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram