Завод CNH Industrial у Австрії – краща міжнародна операційна компанія 2021

Конкурс провідних компаній Австрії вибрав CNH Industrial Австрія, материнську компанію Case IH та STEYR®, як «Кращу міжнародну операційну компанію 2021»
Виробника тракторів CNH Industrial Австрія, материнську компанію Case IH та STEYR®, названо «Кращою міжнародною компанією 2021» у конкурсі провідних компаній Австрії вже другий рік поспіль. Трактори Case IH та STEYR виробляють у містечку Санкт Валентин у Нижній Австрії.

Про це повідомляє пресофіс компанії.

Завод у Санкт Валентині виробляє трактори Case IH та STEYR для клієнтів у Європі, Африці, на Близькому Сході, в Азії та тихоокеанському регіоні.

– Бути двічі визнаним найкращою міжнародною компанією – це велика честь, це ще раз підкреслює, що статус наших тракторів «Якість зроблено в Австрії» дуже цінують наші клієнти по всьому світу, – каже Крістіан Хубер, керівний директор CNH Industrial Австрія і віцепрезидент із управління продуктами трактори Case IH & STEYR на глобальному рівні.

– Нагорода особливо важлива для нас в черговий рік виняткових викликів для кожного в нашій компанії, партнерів ланцюга поставок і дилерів. Надзвичайно мотивує, що всі дуже наполегливо працювали, щоб мінімізувати вплив на виробництво та логістику для наших клієнтів – і, головне, щоб забезпечити здоров’я та безпеку наших співробітників, – додає менеджер заводу в Санкт Валентині Ханнес Вегербауер.

Статус «Краща міжнародна операційна компанія» другий рік поспіль отримує CNH Industrial, материнська компанія Case IH та STEYR®

Завод у Санкт Валентині має довгу історію інноваційних сільськогосподарських технологій та передових технологій виробництва та процвітає завдяки досконалості, досвіду та відданості своїх 750 співробітників, велика частка з яких є фермерами, які працюють неповний робочий день. Це гарантує високий рівень орієнтації на клієнта і є основною причиною того, що завод постійно досягає високої якості, якої потребують фермери.

З моменту відкриття в 1947 році завод випустив багато різних ліній продукції та моделей тракторів, зокрема трактори Case IH Optum CVXDrive, трактори серії Puma, Maxxum і Luxxum, а також моделі STEYR Absolut CVT, Terrus CVT, Impuls CVT, серії Profi та Multi.

Довідково:

Конкурс провідних компаній Австрії, визнаний найважливішим бізнес-конкурсом країни, організовують PricewaterhouseCoopers (PwC), австрійська щоденна газета «Die Presse» та постачальник фінансових даних KSV1870.

Категорія «Міжнародна» відкрита для компаній з міжнародною структурою, бізнес-моделлю та ланцюгом створення вартості, структурою клієнтів. Вони мають виробляти продукцію або надавати послуги на глобальному рівні, значну частку виробництва має становити експорт, і мають мати закордонні філії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram