CNH Industrial призупинила всі поставки техніки в Росію і Білорусь

CNH Industrial рішуче засуджує будь-які акти неспровокованого насильства та агресії, а особливо нинішню війну в Україні.

Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій сьогодні, 11 березня, на сайті компанії.

Компанія CNH Industrial, до якої належать бренди техніки Case IH та New Holland, рішуче засуджує будь-які акти неспровокованого насильства та агресії, а особливо нинішню війну в Україні, яка має руйнівний вплив на таку велику кількість людей, зокрема й багатьох співробітників компанії та її дилерів.

Як повідомляють, два тижні тому компанія призупинила всі поставки в Росію та Білорусь.

Компанія вжила заходів для підтримки українців, які постраждали від війни, пожертвувавши 500 000 доларів неурядовим організаціям, які надають допомогу на місцях тим, хто її потребує. Також CNH Industrial заснувала глобальний фонд пожертв співробітників і подвоює кожен зібраний долар.

– CNH Industrial продовжує приділяти увагу безпеці наших 38 співробітників та їхніх сімей в Україні. Ми надаємо їм постійну допомогу, зокрема фінансову допомогу та підтримку переїзду, – йдеться у заяві.

Водночас CNH Industrial також підтримує своїх співробітників у Росії.

– Як компанія, ми проводимо чітке розмежування між нашими співробітниками та урядами їхніх держав, – пояснюють у компанії.

CNH Industrial робить усе можливе, щоб підтримати аграріїв і своїх партнерів-дилерів у цей складний період, щоб допомогти підтримувати глобальну продовольчу безпеку.

CNH Industrial повністю дотримується всіх режимів санкцій США, ЄС та інших національних санкцій і постійно контролює ситуацію.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram